Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol élsz és szeretsz ott...

Hol élsz és szeretsz ott élni, vagy elmennél onnan?

Figyelt kérdés
jan. 20. 21:50
A kérdező szavazást indított:
Falun élsz és szeretsz ott élni
Falun élsz és másik faluba költöznél
Falun élsz és városba/a fővárosba költöznél
Városban élsz és szeretsz ott élni
Városban élsz és falura költöznél
Városban élsz és másik városba/a fővárosba költöznél
A fővárosban élsz és szeretsz ott élni
A fővárosban élsz és másik kerületbe/másik városba költöznél
A fővárosban élsz és falura költöznél
35 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Budaörsön lakom, itt is szeretnék házat venni majd a közeljövőben.

Ez a hely minden igényemet kielégíti.

jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Budapest agglomerációban élünk 20. éve. Akkor még jó volt, 40 körüliként, 3 gyerekkel szuper volt. Most már 60 körül járunk, gyerekek nagyrésze kirepült, már nem bírjuk úgy a kertet gondozni pl. Szeretek most is itt lakni, de szívesen visszaköltöznék Pestre esetleg egy kisebb házba, picike kerttel esetleg valami jobb társasházba.
jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy Veszprém megyei kisebb városban születtem, és a mai napig itt élek, vagyis 24. éve. Szeretem a települést, jó helyen van, örülök neki, hogy itt nőhettem fel; remek a közbiztonság, a városvezetés, szinte minden sétatávon belül van, tömegközlekedés, főleg busz, teljesen korrekt, nagyjából minden megvan, amire eddig nekem szükségem volt.


Viszont.. bármennyire szeretek itt lenni/élni, szerintem a város inkább csak gyerekkora, nyugdíjas évekre specializálódik már egy ideje.

Van egy rakat gyárunk, egyik sajnos a városközponthoz közel, egyéb munkahelyek, mégsem érzem azt, hogy nekem itt kellene töltenem az aktívan dolgozó éveim. Valahogy nincs is itt annyi lehetőség, olyan meg pláne nem, ami rendesen adna teret fejlődésre, kiemelkedésre.

jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miskolcon élek és nagyon szeretnék Budapestre költözni!!
jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Újpest-kertváros tégla társasház. Jófej szomszédok, kellemes, összetartó emberek. Például a boltban is simán jót beszélgetek idegenekkel. Egyszerűen imádom! :)
jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyváros, szeretek itt élni, ha valaha elköktöznék az amiatt lesz, hogy amivél én szeretnék foglalkozni, annak itt behatároltak a lehetőségei, pocsékak a hagyományai.

Visszatérő vagyok, éltünk a Fővárosban is. Soha többé nem mennék oda. Azon kívül, hogy megtanultam, vannak részei, ahol még én is szívesen laknék, viszont ezekhez a részekhez sose lesz elég pénzem... semmire sem volt jó. A szakmámat meg ugyanúgy, vagy még ennyire se tudnám ott művelni, ahol minden utolsó négyzetmétert beépítenek lakóparkokkal.

A városi létet viszont szeretem, azért is van nehéz dolgom. Különben már lehet hogy régen egy szimpatikus kisfaluban élnék.

febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!