Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, hogy ilyen többé...

Mit tegyek, hogy ilyen többé ne forduljon elő, SOSEM??

Figyelt kérdés

Ma este az új szomszédom állt be a kocsijával az udvarba, dudált is egyet az otthonlevőknek, hogy hazaértem. A hangjelzésétől a kiskutyánk megijedt, s bent a szobában sírni, vonyítani kezdett. Ettől dühös lettem, besétáltam hozzájuk, a garázshoz mentem, épp akkor szállt ki, én felszólítottam, hogy ne mozduljon, üljön vissza, beszólt valamit, majd zsörtölődve, szitkozódva visszaült, ekkor elnondtam Neki a helyzetet, de csak értetlenül nézett, mosolygott is. Ezt én támadásnak vettem, ezért kitessékeltem, majd a garázsa falához állítattva arra kértem, hogy ismerje el, mit tett, de csak értetlenül nézett rám, miközben nevetett. Végül én mkndtam meg, hogy mi történt, ő erre : "Haa, megáll az ész, normális Maga" majd otthagyott, ezután mindketten hazatértünk. Jogosan jártam el?

Ő a hibás?



febr. 5. 23:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mit tett?
febr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltesd szakemberrel az indulataidat.
febr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező nem a dühkezelési gondjaira gondolt hanem hogy ne keljen fel a kutya


Amúgy kérdező nem,nem ő a hibás miért lenne és amúgy mit képzelsz magadról hogy valakit csak úgy falhoz állitgatsz?fel kel a kutya és fenyitgeted az embereket

Komolyan az ész megáll

Fordulj orvoshoz vagy szedj valami nyugtatót

febr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nem vagy normalis. Te nagyon beteg ember vagy. Es a szofordulataidbol, meg abbol, mibol mit szursz le es hogy milyen igeket hasznalsz masokkal szemben, az is lejon, mennyire kontrollmanias, hatalmaskodo es elnyomo jellem vagy. Nem lennek a szomszedod, de csaladtagod sem...
febr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális, kérdező.
febr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Idefigyelj, ha nekem te olyat mondanál, hogy ne mozduljak, üljek vissza az autómba, azonnal gyorsan kiszállnék, védekező állásba helyezkednék és megmondanám, hogy vagy azonnal eltűnsz innen, vagy lerúgom a fejedet. És ha nem tűnnél el, akkor egy kicsit megrángatnálak, hogy érezd, soha többé nem fordulhat elő olyan, hogy te ilyet mondasz nekem. Ha a garázsom falához akarnál állítani, akkor meg én vágnálak téged oda, aztán te lennél a falnál, de nem állva, hanem elfeküdve.


Mondjuk az az érem másik oldala, hogy soha sehol senkinek nem jeleztem a hazaérkezésemet dudálással és ezt jó nagy bunkóságnak is tartom. De ha a szomszédom ilyet tenne, akkor is inkább normális hangon megkérném, hogy ezt mellőzze, mert mások is laknak a közelben, akiket ez teljes joggal zavar.

febr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Már elnézést, de még ha rendőr lennél, odahaza akkor sem lenne ehhez jogod, amiket leírtál. Szerintem adj hálát az égnek, hogy a szomszédod van annyira higgadt ember, hogy mindezt poénnak vette. Mivel valamennyire az is.


#6:

Azért ha valaki 2 rövidet dudál, azt ne kezeljük már úgy, mintha a világ vége lenne. Nyilván nem rákönyökölt a duda gombjára percekig, csak itt is a bolhából kékbálnát tipikus esete van.

febr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szedd a gyogyszert.
febr. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Aki mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, és ezzel jelentős érdeksérelmet okoz, ha más bűncselekmény nem valósul meg, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
febr. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor áldom a sorsot, hogy csak zuhognak a szomszédaim
febr. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!