Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire veszélyes este egy...

Mennyire veszélyes este egy nőnek a 8. és 7. kerület?

Figyelt kérdés
Diák vagyok és csak ezen a környéken tudtam magánkolit találni aztán szinte csak esti műszakban tudnék dolgozni ebben a félévben. Nyilván hall az ember pletykákat, de mennyire igaz, hogy veszélyes környék?

febr. 7. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A 'kornyek' eleg tag fogalom, pontosan hol laknal es honann-hova kozlekednel este?
febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
A "bulinegyedet" kerüld, a VIII. ker. körúton belüli része jó, a kívüli változó.
febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
"Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés"
febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Evekig a nepszinhazon laktam, soha semmi gondom nem volt
febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Nem derül ki a kérdésedből, hogy bölcsészlány vagy-e, vagy a TF-en tanulsz boxedzőként. (Valószínűleg nem a második, akkor nem kérdeznéd).

Néhány közös ismerősöddel nézz körül este 10 után, hétvégén!

#4 Attól, hogy évekig nem volt gondod, még lehet valakinek rossz érzése, akár megalapozatlanul is. A hangulatát hosszú távon ez is ronthatja.

Volt olyan kolléganőm, aki szintén ott lakott, soha nem érte inzultus, pedig jól nézett ki, és nem volt erős, akitől féltek volna.

febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ. B#szni szeret?
febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

#5:

Ha valakinek állandóan rossz érzése van a város közbiztonságát illetően, az már súlyos paranoia.

febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
#7 Ez igaz, de nem mindegy, hogy a város melyik részén van rossz érzésed.
febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Én a hetedik kerületben élek pár hónapja, este tíz után nem járkálok kint az utcán, de sokszor sétálok sötétben. Engem még nem ért semmilyen inzultus.
febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tudni kéne a pontos környéket mert nagyon nem mindegy.
febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!