Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miskolc melyik városrésze a...

Miskolc melyik városrésze a legkevésbé jó?

Figyelt kérdés
Miskolciak előnyben. Melyik részét mondanátok kimondottan züllöttnek, ahol egyáltalán nem laknátok?

febr. 7. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Egész Miskolcot zülöttnek tartom.

6 hónapot éltem a városban, de nagyon nyomasztonak és lehangolonak találtam. Jövő Miskolcon nem nagyon lehet épípiteni, aki teheti azok elköltöznek. Statisztikai adatok vannak, Miskolc lakossága, folyamatosan csökken.

Kevés munka, rossz fizetések, sok cigány akik elég gyakran erőszakosak. Lényegében ez Miskolc.

febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jól van ez így? ***** válasza:
33%
febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Pereces meg Lyukó.
febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Vasgyár, Lyukó, Újgyőri főtér környéke, Békeszálló, Hidegsor, Bodótető, József Attila.


Én a Selyemrét környékére se mennék, az Avason laktam, soha többet az se.


Konkrétan amúgy ha nem valami elit kiliáni lakásban, diósgyőri családi házban vagy nem Majláthon laksz, mindenütt rengeteg a cigány meg a kukás. A Győri kapunak se sok van hátra, mert szivárog fel a Vasgyár meg le a Hidegsor. Pont tegnap volt, hogy egy 5-6 fős horda kiborogatta a kukákat.


Nem beszélve arról, hogy ha van olyan iskola a környéken, akkor a szünetek kivételével nem lehet megmaradni a rokonok miatt, akik jönnek a pujárókért (Miklós utca, Rákóczi, Bársony, Bulgárföldi)

febr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 nemaRendőrség ***** válasza:
77%

József Attilával mi a baj?

Itt lakom a Hatvanötösökön, nem nagyon látok cigókat.


De amúgy a józsef 90%a ipari/üzleti épület, 3% híd 1% benzinkút, minimális társasház/ház van

febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
5# Akkor lehet, hogy csak én jártam olyan helyein a József Attilának, hol nem lehetett megmaradni, bocsi :/
febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Ismerős most akar lakást venni a városban. Mi Martin kertvárosban lakunk. No meg annyi helyen jártam Miskolcon, hogy lassan fejből tudom ki hol lakik az osztálytársak közül is.😂 Na meg ismerem a telepek 90%-át. Hiába a felújîtott 15milliós 70nm-es fullos lakás ha ott van varga hegyen a gett..ban

A zsolcai kapuban is olcsó minden ott a vagy tesco meg a muller meg a korhaz, de ott is cig.. elnek.Attol lejebb a szentpeteri kapu ott meg draga a hazak de az is kozel a korhaz hoz.

Kozepszer a kimondottan “uj” negyed..az Avas 1-es 2-es utem a getto a 3-as utem messze a belvarostol.

Diosgyorben sok a ci

, gyorikapuban dragak a hazak, de nagyon jo kornyek..5perc a belváros.

Kilian egyik fele get. o masik fele jo, de hangos kornyek a villamospalya miatt.

Bulgarfold csendes de messze van a belváros.

Tehat a kozepszer es szentpeteri kapu a jó.

Csabai kapu is jo, ott sok szoci lakotelep van, 10 perc minden.

febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem Miskolc.
febr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Lyukóvölgy, Pereces, Vasgyár, "számozott" utcák, Tetemvár, Tatárdomb, Újgyőri főtér környéke, Vargahegy, Ruzsinszőlő, Selyemrét, Szondi-telep, stb. Van egy pár. :)

Avasnál a II. ütem a rossz, a III. szerintem nem olyan vészes.


A József Attila út alatt szerintem a Gömöri felüljáró melletti részeket érti a #4-es válaszoló. Ott van egy pár társasház, azok is jó lepusztultak. Attól kifelé már valóban csak kereskedelmi egységek, meg szolgáltató cégek telephelyei vannak.

márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Mióta csendes a Bulgárföld? Unokatesóm ott lakik, napi szinten küldözgeti a benyomott/részeg ordító cigányokról a videót, ha meccs van, nem csak cigányokról. Konkrétan egy szomszédjuknak az erkélyen volt egy asztal, oda ültek ki zenét bömböltetni :D
márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!