Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hány ingatlant néztetek meg...

Hány ingatlant néztetek meg mire sikerült megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
febr. 12. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
5
febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha telkeket is számolom, akkor 10-20.
febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15-20 körül
febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kb 10. De aztán azt választottam, amelyiket másodiknak néztem meg.
febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3
febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha csak a kérdésre válaszolok: 1. Mégis szeretném picit jobban kifejteni.


Először is én hagynám a romantikát a könyvekre: nem "az igazit" találtuk meg, hanem találtunk egy olyat, ami minden számunkra legfontosabb paraméternek többé-kevésbé megfelelt. Ez amúgy nem volt éppen egyszerű, mert mindkettőnknek volt jónéhány paramétere.


Másrészt pedig az ingatlan nézegetés már nagyon a jéghegy csúcsa volt. Sok éve együtt voltunk, és ezalatt sokat beszélgettünk. Pelyhes egyemistaként sétálgattunk kertvárosokban, mutogattunk hirdetéseket egymásnak puszta álmodozásból. Ezek a beszélgetések már elég jól megágyaztak a döntésnek.


Végeredményben nem vételi szándékkal kezdtünk nézelődni, hanem miközben tervezgettünk, sakkozgattunk, akkor egyszer csak megláttunk egy hirdetést, ami minden addigiánál jobban passzolt az igényeinkhez, és az aktuális pillanatban ki is tudtuk fizetni. Felhívtuk, szabad volt, megnéztük, és vissza úton a feleségem szájából elhangzott, hogy hová tenné a karácsonyfát. Bumm.


Szóval végső soron az első házat megvettük, amit megnéztünk, de azért nagyon nem.

febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vagy 10-12-t biztosan. Részben azért mert szűkös volt a keret és nagyon kompromisszumos határokon volt, és hát minden ingatlannál eltérőek voltak ezek a kompromisszumok, ahogy persze az előnyök is. Rendesen jegyzeteltem miközben felmértem az ingatlanokat, szóval nálam nem annyira a meglátni és megszeretni elv játszott. Habár az eddigi mindkét lakhelyemnél részben megvolt az érzés is, hogy na EZ lesz az.
febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor vettük, amikor kevés volt az ingatlan és alacsony az ár. Nagyon hamar kellett dönteni, hogy kell-e vagy se. Így csak kettőt tudtunk megnézni, de a második jó is lett.
febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kb 4-5 körül
febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hármat. Az elsőnél drogtanya volt a szomszédban. A második majdnem átvert (köcsög ingatlanossal karöltve). A harmadik lett a nyerő szerencsére! :)
febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!