Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Garázs helyrajzi száma ha nem...

Garázs helyrajzi száma ha nem ismert, a földhivatal segít megtalálni?

Figyelt kérdés

Örököltem 2 garázst is.

Postai címe ugye nincs ezeknek, nem tudok cím alapján keresni a földhivatal oldalán.

Az egyiknek még számozása sincs.


A jegyzõnek viszont kellene majd nyilatkoznom helyrajzi szám szerint.


Ezeket mégis hogyan találjam ki?

A földhivatal meg tudja találni, ha megmondom, kinek a nevén voltak eddig?


Vagy hogy keressük?

A 405. sz. tárdasházhoz tartozó jobbról a 3. garázs?



dec. 3. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapító okiratot kell szerezni. Vagy közös képviselő, szomszéd, ha más nincs földhivatal.
dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van ügyfèlkapud, megtudod keresni.
dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A földhivatali keresőben próbálkozz többször, más módon beírni. (Nekem egy időben nem adott találatot, amikor mindent kitöltöttem, vagy ha a települést kisbetűvel írtam.)

A másik javaslat, ugyanott kérd le a "társasházi információk"-at (ha tudod melyik társasházhoz tartozik), ott elképzelhető, hogy szerepel mint albetét (hasonlóan pl. a tetőtér, vagy egyéb helyiség).

Az e-építés oldalon a közmű térkép hátha, de garázsnál lehet, hogy a társasházhoz tartozik mint közös terület, és abból x hányad a keresett ingatlan. Egyetértve az 1-essel, az alapító okirat szerint lehet beazonosítani.

márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!