Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet valaki annyira...

Hogy lehet valaki annyira retardált huszonévesen, hogy lámpafénynél alszik egy koliszobában, miközben kettő szobatársa van?

Figyelt kérdés

Mondván, hogy nem tud anélkül. (bezzeg amikor felhozta a csávóját, akkor nem kellett lámpa az alváshoz)

Ráadásul behoz ezer elemes fisz-faszt, hogy majd azt használja, oké is lenne, mert azoknak sokkal kisebb a fénye, de kb soha egyiket sem, mindig azt a nyomorult asztali lámpát hagyja világítani egész este, ami bevilágítja az egész szobát.


febr. 15. 05:00
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
#20 Az első héten legelején megdumáltuk, hogy kit mennyire zavar a lámpa, mert ő nem tud tök sötétben aludni, a másik csaj azt mondta, hogy neki mindegy (aztán gondolt magában, amit akart, nem tudom) én meg mondtam, hogy hát amúgy engem egész estére zavar. Abban maradtunk, hogy első két hétben elmegy a dolog a részemről. A második hétvégén ment haza a csaj, hogy behoz valamit, aminek kisebb a fénye. Én ezt tök türelmesen megvártam, egy ideig tényleg az volt, amit megbeszéltünk, de egyre többször van az, hogy az asztali lámpa marad úgy, és már lassan többször van a lámpa, mint ahányszor nem... :/
febr. 15. 14:02
 22/26 Shaddark ***** válasza:
68%
Nem akarok áldozat hibáztatni, de ha nem szólsz érte lehet hogy csak simán azt hiszi, hogy akkor rendben van így.
febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már ilyen megbeszélések történtek, ezért neked kellene vele beszélned kettesben, de az lenne a legjobb ha a másik lány is kiállna melletted.
febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem szólsz, nem fogja tudni, hogy zavar. Ez ennyire egyszerű.
febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
69%

Van nekem is retardált, deviáns szomszédom, aki kizárólag akkor érzi komfortosan magát, ha mindent pont fordítva csinál, mint az emberek 99%-a.


Igen, szóltam neki.


Annál jobban csinálja.


Erre élvez, mert kontroll alatt tartja a környezetét, van hatalma.


Kis szardarab, 50 kilós 50 éves debil pasas, orra beverve, látszik, hogy már agyba-főbe verték az életben.


Ha meglát, elbújik, kerül.

febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem kéred át magad egy másik szobába? Az ilyen hülyét ezerszer kérheted, szépen, csúnyán, őt nem érdekli, másnak mi a jó, csak neki az legyen.
febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!