Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Érdemes Szobon ingatlant...

Érdemes Szobon ingatlant vásárolni?

Figyelt kérdés
Házastársammal szeretnénk elköltözni. Több kisváros, település is szóba került a főváros környékén (és akár kicsit távolabb). Képek és ingatlan hirdetések alapján nagyon megtetszett Szob. Eddig csak Verőcén és Zebegényben jártunk kirándulni, de nagyon hangulatosnak tűnik a környék. Szob kedves településnek tűnik, de még személyesen nem tudtuk felmérni. Mi nagyon alkalmazkodóak vagyunk. A párom távmunkában dolgozik, nekem pedig csak heti két alkalommal kell feljárnom Pestre dolgozni, így az ingázás nem gond. Szívesen olvasnám odavaósiak/környékbeliek véleményét. Jó ott lakni? Ha igen/nem, miért? Előre is köszönöm a válaszokat!

márc. 5. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szép hely, én csak kirándulni jártam arra a Börzsöny felé párszor. Én is eljátsszottam a gondolattal mert amúgy közlekedés szempontjából sem olyan vészes. Ha vannak rá keret mindenképpen megéri..
márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen a környéken élek, és bátran mondhatom költözzetek oda. Szép, biztonságos, nyugodt környék az egész, és van valami varázsa, hangulata.
márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a segítséget! Olyan jó ezt hallani! Most még inkább hajlok arra, hogy a környéken nézelődjünk. :)
márc. 5. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nagybörzsönyi vagyok, de közel van hozzám. Nagybörzsöny is egy csoda szép, varázslatos kis falu a börzsöny lábánál.
márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!