Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gödöllőre érdemes költözni?...

Gödöllőre érdemes költözni? Milyenek az emberek, mennyire nyugodt a város? Van lehetőség ingatlant vásárolni-nem horror áron?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ki szeretnék költözni Magyarországra (Erdélyből) a jövőben...nem tudom még pontosan, mikor...

Szeretnék Budapest környékén lakni, és Gödöllő egy nagyon nyugodt kis városkának tűnik..igaz, még sosem jártam ott, szóval javitsatok ki ha nincs úgy. Valamiért nagyon vonz.


Találhatok házat 15-(max.)20 mil. forint áron? És milyenek az emberek? Barátságosak vagy arra is számithatok hogy lerománoznak ha oda fogok költözni?


Gépészmérnökként szeretnék dolgozni a környéken...meg lehet élni a fizetésből mindezek mellett, vagy túl sokat kérek az élettől? Nem egyedül akarok kiköltözni, csak egyelőre nem találtam meg azt akivel ilyen komoly lépést tennék meg :P.


Tudom, Ausztriában/Németországban stb. sokkal több pénzt szerezhetnék, de én Magyarországon szeretnék élni, szóval kérlek ne azzal gyertek hogy miért nem költözök azokba az országokba :D


Előre is köszönöm a válaszotokat :)



2017. márc. 29. 22:35
 1/6 anonim válasza:
80%
Aszód és Hatvan sokkal nyugodtabb város,befogadó baj az emberek és Bosch is közelebb van ahová sok mérnököt keresnek
2017. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnos nem értem teljes egészében a válaszod...azt irtad hogy befogadó a két felsorolt helység, de utána hogy valami baj...az emberekkel? mármint hogy nem a legbarátságosabbak?
2017. márc. 29. 22:44
 3/6 anonim válasza:
67%
Befogadobbak az emberek,mint Gödöllőn.
2017. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan csak egyetemre jártam Gödöllőre, nem éltem ott, de szerettem nagyon. Az ingatlan árak olcsóbbak mint Budapesten, de azért azzal számolni kell, hogy most minden ingatlannak megy fel az ára.

Az emberek kedvesek a tapasztalataim alapján.

2017. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gödöllő jó hely, nagyon kulturált, rendezett.

Arra, hogy lerománozzanak, sajnos bárhol van esélyed, mert mindenhol vannak kirekesztően gondolkodó emberek, de alapvetően Gödöllő lakossága kulturált kisvárosi közösség, a pesti utcán beszólogatós hülyegyerekhez túl vidéki, de vidéki falvak pletykálkodásaihoz túl városi hely.

Mondhatni, ideális, eszményi.

Mellesleg parktól kastélyon át sportpályákig, iskolákig, egyetemig, bevásárlóközpontig, vasútállomásig minden van ott, egy köpésre Budapesttől. Mégis nyugis, békés hely.

Csak jókat tudok mondani róla, ha költöznöm kéne, én oda mennék lakni. :)

2017. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Gödöllői vagyok. Kívülállóknak nagyon tetszhet gödöllő, de az igazat megvallva egy nyugdíjasváros lett. Szórakozási lehetőség egyenlő a nullával. Fiatalként nem a legjobb itt élni. Fejlesztések nincsenek. A polgi bebetonozta magát, de semmit nem csinál, ami értékelhető. Az utak nagyon ramatyak.

Ha jót akarsz veresegyházra költözöl. Nagyon fejlődik, ott lehet ügyet intézni, karácsonyi vásározni, vannak programok.

Ha gondolod csatlakozz a gödöllö csoportba, sokszor felvetődnek ezek a problémák, bár csak az idősebbek válaszolnak ott sokat.

2017. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!