Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megváltozott a szomszéd lány....

Megváltozott a szomszéd lány. Talán valami baja van? Le kellene mennem beszélni vele?

Figyelt kérdés
Egy 20 év körüli metálos csaj aki mindig kemény rock és metál zenét hallgat, legalább is hallgatott. Amikor ide költöztem idegesített de amikor le mentem szólni meg láttam hogy nő nem szóltam semmit (nem állok bele egy nőbe), már épp kezdtem megszokni, amikor 4 napja abba maradt a kemény metál és rock, a helyébe szomorú zenék jöttek,(nem magyar zene így nem tudom miről szól) beszélnem kellene vele?
márc. 5. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Miért kellene lemenned? Nem vagy se az apja, se a pszichológusa! Ha akarsz tőle valamit, az persze más.
márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon kedves gondolat, hogy beszélj vele. Ha a zavaró viselkedése miatt már szóltál, most szép lenne, ha érdeklődésből is szólnál.

Nem ártana több ilyen ember a világba. Akinek nem csak önmaga számít...

márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 nem szóltam a zavaró zene miatt le mentem be csengettem ajtót nyitott láttam hogy nő és inkább be mutatkoztam.
márc. 5. 12:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak korszakok amikor ilyen szomorú zenéket hallgattam. Aztán végül nem. Ha oda jött volna hozzám valaki rákérdezni akit nem is ismerek lehet még szégyelltem is volna, hogy hallották mit hallgatok. Az persze más, ha csak simán össze futtok mondjuk a lépcső házban és gyanútlanul megkérdezed hogy van mosolyogva. De nem tudom.
márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ez inkább creepy lenne.
márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Semmit. Ne menj le. Esetleg ha véletlenül összefuttok, megemlítheted, hogy mi történt a metálos zenéivel. De semmi többet.
márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Vegyél egy tálca süteményt és vidd le, a sütinek mindenki örül, és ha be hív tudsz vele beszélgetni.
márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
A 7# jó dolgot ír.
márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

7-es, én pl sütistől hajtanám el a francba az illetőt, aki becsönget, és arra vár, beinvitáljam :D


Pedig nem vagyok antiszoc, de ezt ne.

márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!