Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik budapesti kerületet...

Melyik budapesti kerületet tartjátok összeségében a legrondábbnak?

Figyelt kérdés

márc. 6. 11:36
A kérdező szavazást indított:
8. kerület, Józsefváros
9. kerület, Ferencváros
10. kerület, Kőbánya
13. kerület, Angyalföld
15. kerület, Újpalota, Rákospalota
20. kerület, Pesterzsébet
21. kerület, Csepel
23. kerület, Soroksár
Más kerület.
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Nincs megemlítve: VII. kerület.

A belső részei is ocsmányak, a sok kutyagumi, meg vizeletnyom az utcákon. Kijjebb a Keleti pu. környékén is van egy nagyon ocsmány része.

A második helyen egyébként nálam a X. ker. (Kőbánya) van.

márc. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
az összeset
márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

IX.

Bár a József Attila telep önmagában szép, de pont azért nem is illeszkedik bele a IX. kerület képébe és az egész kerület össze-vissza képet alkot egymástól elhatárolt különálló részekkel. Főleg a gettós gyárterületek rondák. Egyébként csepeli vagyok, szeretem Csepelt, és még PE egyes részeit is szeretem.


35/F

márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Nehéz választani. Pár új építésű lakóparktól és a luxusnegyedektől eltekintve egész Pest lepusztult és elhanyagolt. Még ami valaha szép volt, már az sem az, mert hagyják tönkremenni. Pusztul a főváros (is).
márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az egész város - a néhány turista látványosságon kívül - egy undorító pocegodor. :( de Soroksárt jelöltem be, mert az tényleg egy segglyuk
márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Konkrétan a belváros ugyan úgy néz ki, mint párizs vagy prága, a különbség csak az, hogy itthon nagyon apránként újulnak meg a régi szép épületek és itt kevesebb erőforrás van takarítani, így a nagyon forgalmas helyek vagy amerre sok csöves van az koszos tud lenni.


Nem értem miért megy itthon ez a lehúzás, mármint akinek New York jön be, azt megértem, de aki szerint Budapest belvárosa csúnya, az akkor ne tátott szájjal járkáljon párizsba vagy prágába, mert ugyan olyan stílusú épületeink vannak….


Nyílván kocsiból meg tömegközlekedésen ülve nem fognak a szép épületek látszani, de ha turistáskodva sétál az ember, akkor nehéz nem minden utcár szépnek találni a belvárosba, mikor teljesen ugyan az a stílus, mint ami párizsban vagy prágában van.

márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6: historizalas megy és történelem hamisítás lásd budai vár. Pest, mint Prága vagy Parizs? Xd DDDDDDD legalább a kettő történelmi része tiszta, de pest??? Fúj b+ legutóbb amikor ott voltam, pont azt néztem, hogy ez a város egyre lerobbantabb, de az egész ország is. Katasztrófa... Mondjuk erről a lakok tehetnek sorry
márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!