Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb és a legrondább főváros Európában?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 17:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván szubjektíven, csak saját utazások alapján:


Legszebb: Róma, Madrid, Koppenhága, Kijev

Legkevésbé: Szkopje, Athén (de ettől még nagyon jól éreztem magam ezeken a helyeken), Kisinyov (na itt nem, és ronda is. Szerintem top legcsúnyább hely).

2020. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%

Legszebb: Róma

Legcsúnyább: Kisinyov, Bukarest

Utóbbit nem a szokásos románozás miatt írom, más részeit az országnak nagyon szépnek tartom

2020. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
62%
Legszebb: Lisszabon, legcsúnyább: Bukarest. Bár ha Tiraszpolt fővárosnak számoljuk, akkor nem tudok dönteni.
2020. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
39%
Legkevésbé vonzóak: Kisinyov nálam is :), Podgorica, Minszk, és nekem Berlin - bár ez utóbbi tudom népszerű
2020. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%

Nekem Varsó nagyon tetszett még a már említett Rómán kívül.

Ha ex-fővárosokat is lehet mondani, akkor Isztambul, Drezda, Krakkó, Nápoly.

2020. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
39%
Azok közül, amiket ismerek a legrondább Bukarest, a legszebb Stockholm. Ha lehet mondani nem független ország fővárosát is, akkor Edinburgh a legszebb.
2020. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
6%

Legszebb Praga, Moszkva

Legrondabb Budapest

2020. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a legszebb Belgium fővárosa Brüsszel és a legrondább Moldova fővárosa Kisjenő.
2020. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%
Kisinyov tényleg elég putri zéró látnivalóval, de Pristina állítólag még lepukkantabb. Ott még nem voltam.
2020. máj. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok nagy Bukarest rajongo, de Szofia mellett olyan, mintha a jovobe erkezne ez ember.

Kerdesre valaszolva eddigi szemelyes tapasztalatok alapjan a legszebb szamomra Vaduz (Praga, ha kimondottan csak a varost nezzuk es a kornyek elhanyagolando) es a legrondabb Szofia.

2020. máj. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!