Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha napozok a saját udvaromba,...

Ha napozok a saját udvaromba, ahová átlát a szomszéd akkor én vagyok “kihívó”?

Figyelt kérdés

Nyaranta bikiniben(!) szoktam napozni az udvaron. A szomszéd pasi meg gyakran kint van, és észrevettem, hogy sokszor odanéz. Egy családapa.

Anyám szerint ne csodálkozzak rajta, minek fekszek ki, minden pasi megnézne kapcsolati státusztól függetlenül egy prezentálható fiatal nőt ilyen helyzetben. Szerinte én kínálgatom magam.

Szerintem meg rohadtul nem engem kéne bámulni.


márc. 17. 22:55
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
10%
Ha átlátnak, akkor az bizony már nem csak a magánügyed...
márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott, hogy felénk eső “rendes ablakaik” vannak, ami tiltott lenne. 🤗
márc. 17. 23:02
 3/49 anonim ***** válasza:
70%
Kit érdekel, hogy néz? Azt csinálsz a kertedben, amit akarsz. A strandon is megnézne bikiniben, akkor a kertben miért zavar.
márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
#3 Mert ott csak én vagyok bikiniben. Nem egy strand helyzet, ahol egy csomó ember félpucér. Az is zavarna, ha fehérneműben látnának, hiába csak annyi látszik, mint a strandon.
márc. 17. 23:14
 5/49 anonim ***** válasza:
73%
Akkor ne feküdj ki bikiniben, ha zavar, bakker :D Ha nincs sövény vagy zárt kerítés, amin keresztül ne látna át, akkor evidens, hogy az ember tekintete akarva-akaratlan is áttéved a szomszédba. Ha zavar, tegyél ellene.
márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Nem tudok ellene tenni, mert nem az én házam. 19 éves vagyok, tanuló, a diákmelós pénzemet meg nem kerítésre akarom költeni.

Szerintem meg illetlen dolog kukkolni. Nem az van, hogy odatéved a tekintete, hanem bámul :D

Anélkül meg megbolondulok, ha nem vagyok nyáron barna, én csinibaba típus vagyok, szeretek jól kinézni.

márc. 17. 23:27
 7/49 anonim ***** válasza:
78%
Akkor kérd meg, hogy ne bámuljon. Mi más tanácsra vársz tőlünk? Költözzön el vagy mit akarsz? :D De gondolom instára nyomatod a pucsítós képeket. Az nem gond, ha arra verik idegenek, csak a szomszéd ne lásson.
márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

#7 Instára 2018 óta nem posztoltam, nem social mediázok, de köszönöm a feltételezést. :D

Nem is tanácsra várok, írtam én olyat a kérdésben?

Valószínűleg majd szerzek egy paravánt, az olcsóbb, de idegesítő, hogy más ember miatt kell az is.

márc. 17. 23:32
 9/49 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt, hogy jogos-e a bámulás és tényleg én tehetek róla, amiért a SAJÁT udvarunkon napozok?
márc. 17. 23:34
 10/49 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem, mit zavar, ha bikiniben néznek. Én is szoktam úgy napozni a kertben és magasról leszarom, ha néznek. A strandon is megnéznek, ez semmivel sem másabb.
márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!