Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hajmáskér Jókai lakótelep!...

Hajmáskér Jókai lakótelep! Érdemes kibérelni ezt a nagyon olcsó albérletet? 36/F-m

Figyelt kérdés

A párommal költöznénk, Csömörről. Nagyon olcsó, lenne munkánk a környéken, hiszen én veszprémi születésű vagyok, és családi vállalkozásunk van apámmal.

Hajmáskéren találtunk egy nagyon olcsó albérletet, sőt mellette eladó lakást is 4 millió forintért, az albérlet 50 ezer + kaució. Nagyon olcsó, tudtommal Hajmáskér nagyon jó környéken van, Veszprém 8 perc, Várpalota 15, Balatonfűzfő, vagyis a Balaton is 15perc.

Megéri Hajmáskérre költözni? Milyen a közbiztonság, milyen az infrastruktúra? Az igaz, hogy azért olcsó az albérlet, mert rendszeresek a rablások?

Azt hozzáteném, hogy melegek vagyunk, és nem titkoljuk. Érne atrocitás?



ápr. 12. 11:45
A kérdező szavazást indított:
Hajmáskér egy nagyon jó hely, minden szép és jó
Hajmáskér borzalmas, borzalmas közbiztonság, boltok stb
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Múlthéten lövöldözés volt, szerinted ezek után, biztonságos környék? Előtte késelés.

Olcsó ingatlan = rossz közbiztonság

ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kései Sirató ***** válasza:
70%

Annyira nem vészes, átmenetileg lehet ott lakni, míg össze tudtok gyűjteni pénzt valami jobbra.

Én Hajmáskéren dolgoztam, jól ismerem a falut. Vannak ugyan cigányok, de nagy a rendőri jelenlét.

ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Szerimtem ne költözz. El se fogod tudni adni, ha ott veszel lakást. Szerimted miért kerúl ennyibe?
ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!