Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hazaérvén azt látom, hogy egy...

Hazaérvén azt látom, hogy egy fűszállal körbe van kötve a kapunk zárja, hogy ha kinyitom, biztosan elszakadjon. A környéken épületfelújítások vannak. Kell-e egy esetleges betöréstől tartanom? Visszategyem a fűszálat úgy ahogy volt?

Figyelt kérdés

ápr. 21. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne tedd vissza!
ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Tedd vissza...
ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ne tedd vissza, akkor lehet azt nézik hogy hol marad úgy mert akkor esetleg nem járnak arra a tulajok.
ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A szomszédok panaszkodnak, hogy gyanús külsejű, baseball sapkás egyének jegyzetelnek, hogy ki mikor megy el és jön haza az utcaban.


Gondolom, paranoiásak a szomszédaim, beteg emberek.

ápr. 21. 20:14
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyszer már kihívtuk a rendőrséget egy ilyesmi miatt.


Kijöttek.


Megkérdezték, hogy milyen szer befolyása alatt vagyunk.

ápr. 21. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

3-sal értek egyet.


Amúgy én ezért nyitom ki az ajtót minden fura alaknak ha csönget, lássa, hogy itthon vagyok.


Múltkor egy ember csöngetett, nyitom az ajtót, a kutya meg odaszaladt kíváncsiskodni, az ember meg elkezdett kétségbeesetten óbégatni, hogy küldjem el a kutyát. Nem nagyon értettem mit panaszkodik, ha ő csengetett be hozzám...

ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Lehet nem rossz egyébként egy ilyen paranoid szomszéd ilyenkor. Nekem egy fajta biztonságot adna, hogy állandóan az ablak van meg lesekedik, mikor nem vagyok otthon. Én azért kicsit be lennék parázva.
ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudják a szomszédok, hogy ki mit jegyzetel?

Egyébként igen, valószínű azt figyelik, hogy melyik telken van mozgás.

Viszont én nem venném biztosra, hogy pont a felújítást végzők, hanem inkább olyan potyázók, akik így a sok ismeretlen mozgása között el tudnak vegyülni.

ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!