Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, ha a szomszéd...

Mit lehet tenni, ha a szomszéd kakasa nem hagy aludni?

Figyelt kérdés
Sose beszéltem még a szomszéddal. Nem is akarok vitát. De kezd tűrhetetlen lenni a dolog. A kakas éjjel 2 körül elkezd kukorékolni és reggelig nyomja. Csukott ablaknál is jól hallani, nagyon zavaró. Füldugót is próbáltam már, de nagyon kényelmetlen számomra. Szólhatok a szomszédnak emiatt? Egyáltalán tud mit kezdeni a kakassal? Ha bezárja valahova akkor is kukorékolni fog?
ápr. 30. 06:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Ja ott majd a kakas helyett a kisebbségiekkel lesz gondja a kérdezőnek, úgyis azt írta hogy embert hamarabb bántana. XD
ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

#20

Most te miért vagy ilyen frusztrált? :D


Szerintem egy normális kérdést tettem fel, ráadásul egyáltalán nem hisztiztem, teljesen higgadt vagyok. Ellenben veled :D Azért elég durván érzékelhető kettőnk között a különbség.. intelligencia terén :)

ápr. 30. 11:09
 23/33 A kérdező kommentje:

#21

Ó igen, a cigányokat jobban utálom a kakasoknál, ez tény :D akkor inkább a kakas!

ápr. 30. 11:10
 24/33 anonim ***** válasza:
37%
#20, képzeld, 27 éve lakunk a kertvárosban, kb 2 éve szerzett vmi barom kakast, előtte nyugi volt. Mi azért jobban jártunk, mint a kérdező, a környéken van, nem tudjuk merre pontosan, de egész nap üvölt. Rettentő idegesítő. Sajnos tényleg nem lehet vele mit kezdeni, szólhatsz neki, de nem tudom mit tudna kezdeni a hülye dögével.
ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
65%

#24 Ha nappal kukorékol az mégis miért lenne idegesítő?


Éjjel megértem hogy gond, de nappal?????


Talán nem nappal kéne aludnod..

ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Mondjuk nálunk nappal nem nyomja.
ápr. 30. 12:30
 27/33 anonim ***** válasza:
15%
Nem nappal alszom, nem tudom honnan vetted, de amikor fél percenként hallod üvölteni órákon át, ezzel a fülsértő hangjával, sztem te se keresnéd meg, hogy jaj de kis angyalbögyörő. Vagy nem laktál sose kakasos szomszéd közelébe vagy vérfalusi vagy ahol ez zene a fületeknek. Fogadd el, mindenkit más bosszant.
ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
82%
Ismerek olyan embereket akiket még a madárcsiripelés is idegesít. A sok válaszadó is ilyen lehet:)
ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
33%

#27 Nem! Ez csak téged bosszant! A kakas kukorékolása egy teljesen természetes dolog. ellenben az autó, meg egyéb zajokkal..


Ezek szerint téged a madárcsicsergés is bosszant, meg a kutyaugatás, macskanyávogás?


Itt ahol én lakom nem is tudom mi lenne veled.. 😅


Itt a kakasokon kívül, vannak tehenek, gyöngytyúkok, libák, kacsák, sőt valakinek még kecskéi is. minden szomszédnál más-más.

Nekem speciel tyúkjaim (+kakasok) meg disznóim vannak.


Most pl épp a fecskék csicseregnek ezerrel a teraszon.


Az autó hangja az egyetlen amit nem annyira szeretek. De azok szerencsére nagyon ritkán járnak erre

ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
19%

Igen, képzeld el, a madárcsicsegés is bosszant, a kutyaugatás csak akkor, ha folyamatosan csinálja, ha ugat 2-3 az nem zavar.

Én inkább hallgatom a kocsikat, az kevésbé zavar. Most pedig nyugodtan pontozzátok a vérvárosit.

ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!