Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Látszik illetve látható ha...

Látszik illetve látható ha valaki kicsit úgymond sérült ?

Figyelt kérdés

Most leginkább mentális sérültekre gondolok. Körülbelül 2 éve költöztünk új helyre és ezidőalatt elég jól beilleszkedtünk. Sokszor látok viszont egy srácot akitől a hideg ráz. Nem tudok hogy fogalmazni, olyan ijesztő nem kellemes. Leginkább a tekintete olyan semmilyen, üres. Vagy autóval vagy kocsival látom, de mindig bevan dugva a füle, szerintem kocsiba nem a legjobb de mindegy.


A lényeg ebben az hogy olyan mint ha teljesen kirekesztené a világot. Ezidőalatt soha nem láttam senkivel, csak egyedül. A nevét már tudom, meg is akartam keresni de sehol nem találtam. A mi szomszédaink ismerik őt, aztán multkor pont erre jött és szóbakerült. Azt mondták hogy nem sokat tudnak róla, mindig ilyen volt.


De a kérdèsem az hogy mi alapján lehet leszűrni ki milyen ember ? Egyszer buszon éppen velem szembe ült és elkezdtem nèzni, egy mosoly is kiült az arcomra de ő csak nézett zavartalanul... hazudnék ha azt mondanám teljesen közömbös, meg szeretném ismerni...


máj. 18. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Hát szerintem ez kicsit ijesztő, én a helyedben kerülném.

Ha jól értem, tetszik neked, és el akarsz kezdeni vele ismerkedni?

máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy csak szociális fóbiás, de lehet személyiségzavara is. Ránézésre nem fogod megmondani. Rólam is olyanokat gondolnak, hogy csak nézek. Teljesen más játszódik le bennem, mint amire mások gondolnak. Én szorongok idegenek közelében, leblokkolok nem tudok rendesen viselkedni és kaptam már szép kis jelzőket. Pedig pont én félek mindenkitől, de kívülről meg furának és félelmetesnek tűnök, aki utál mindenkit.
máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 uhh pont ez igaz rám is
máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Régebben a mozgássérültség volt jellemzőbb, így az érthetően látszódott.

Ma inkább a "fedélzeti probléma" a gyakkoribb, ami nem feltétlen látszódik: beszédben, cselekedetek gyorsaságában, türelmes/türelmetlen valaki, hangos/halk, egybefüggően vagy máshogyan beszél: (a teljesség igénye nélkül) ezen tényezők valamelyikéből lehet következtetni, hogy esetleg gond van.

máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Pesten így jár az emberek fele kb.
máj. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért érdekel ennyire egy környékbeli ember? Simán zárkózott lehet, esetleg kissé autista vagy szocfóbos. Ha nem árt senkinek, ne foglalkozz vele.

Csak a pletykafészkeket érdeklik ennyire, mit csinálnak a környéken élők.

máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!