Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miből látszik valakin, hogy...

Miből látszik valakin, hogy nincs önbizalma?

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 13:39
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a szemén, a járásán, vagy ha elzárkózott. Bocsi ha ez offnak számít, de én is kíváncsi vagyok erre.
2016. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csendes, zárkózott
2016. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A testbeszéd mindent elárul. Konyhanyelven úgy lehet megfogalmazni, hogy mekkora helyet foglal el az őt körülvevő világból. Ha magát kihúzva, egyenes tartással közlekedik, ha gyakran teszi csípőre a kezét, ha beszéd közben terpeszben áll, vagy terpesztett kézzel támaszkodik az asztalra, ha egyenesen a szemedbe néz, biztos lehetsz benne, hogy nincs baja magával. Ezzel szemben a görnyedt tartás, a mellkason karba tett kéz, s egyéb "védekező testtartások" csökkent önbizalomról árulkodnak.
2016. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom... pont akkor teszem csípőre a kezem,és viselkedek teljesen határozottan,amikor abszolút nincsen önbizalmam.Amikor meg van,akkor szeretek kényelmesen keresztbetett karral lenni.Megoszlik ez.Szerintem testtartásból sem lehet megmondani.(Én mindig kihúzom magam.) Talán igen,a tekintet.A szemkontaktust nem igazán tartja az,akinek önbizalom hiánya van.
2016. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miquelel nem értek egyet, aki terpeszt, és pofátlanul terpeszkedik, az inkább paraszt és bunkó és egyáltalán nem tud viselkedni, pont egy véres szájú pitbullra emlékeztet - emberben - akit messze kerülni kell, mert egy agresszív valaki. Nem azért, mert félne tőle bárki is, hanem azért, mert ellenszenves és undorító!

Akiről ő ír annak pont nincs egy deka önbizalma se, csak olyan, mint a felfújt hólyag, hogy kifelé ezt akarja mutatni!

2016. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanakkor nagyon gyanúsak azok az emberek is, akik "mindig mosolyognak" akik "örökké pozitívak", afféle kikezdhetetlen gránittömb-máz-maszkot építenek fel maguk köré, akik kihangsúlyozzák, hogy soha semmi nem vágja őket a földhöz, hogy soha semmitől nem csüggednek, csak ragyongak stb. Ez nagyon hiteltelen, mert távol áll az alapvető emberi dolgoktól. Olyan ember egyszerűen nincs aki 24 órán át optimista és pozitív, akin soha semmi nem fog, semmi nem veszi kedvét.

Hamiskás "hurráoptimizmus" nagyon árulkodik, hogy valaki hatalmas energia által fenntartott folyamatos kontrollal éli az életét.

Ilyenek azok, akikkel nem lehet "lelkizni", mert kihátrálnak, ha hibáznak és felelősségre vonod, akkor azért hárít, terel, nehogy el kelljen ismernie, mert akkor sérülhet a FELÉPÍTETT imázskája.


Na azok az igazi önbizalomhiányosok. Akiknek annyira fontos, hogy mindenki önbizalommal teltnek lássa őket.

2016. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!