Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest pesti oldalának...

Budapest pesti oldalának belső kerületeiben (V., VI. kerület) is olyan sznob életérzés uralkodik a helyiek körében, mint a II. és XII. kerületekben?

Figyelt kérdés

máj. 25. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Kit érdekelnek? Azt hisznek magukról amit akarnak...

Jó nekem a pesti peremkerület is

máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ég és Föld a különbség.
máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A legbelső magban (V. kerület belseje) esetleg, meg még egy-két kiemelt környéken, mint mondjuk az Andrássy út néhány háza. A többi részen abszolút nem.
máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Az ötödik kerületben lakok, jóformán magyar szót sem hallok. A szomszédaim is mind külföldiek. Talán ha két magyar van rajtam kívül az egész házban. Azt viszont nem tudom mit takar a "sznob életérzés" vagy miben kéne ennek megnyilvánulnia. Éltem kertvárosi részen is, és ott is ugyan olyanok voltak az emberek mint a belvárosban. Nálam a házban (már akivel eddig találkoztam) mind tök normális ember volt. Egyszer szóltam a mellettem lévőnek hogy ne üvöltesse a zenét éjszaka, bocsánatot kért és lehalkította. Egy nagy viszályról tudok csak a házban, az egyik magyar nyugger házaspár perli folyamatosan az egyik lakót minden sz@rért, ezen kívül mindenki rendes, normális dolgozó ember.
máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem sznob. Nagyon lazak de megis jo magas a telekar draga kornyek. Sok a kulfoldi,nem kireskesztoek nem rasszistak. Ha atmesz a 13-ba,ott erezni a rasszizmust annak ellenere h egyre tobb a cigany ott.
máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Az ötödik kerület és a hatodik egy kis része (Diplomatanegyed) valóban luxus, ott biztos több a sznob is. De a hatodikban sok régi bérház is van középosztálybeli, sőt, szegényebb lakókkal is.
máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
25%
Főleg a 8ker de akar 7kerben is a középosztály van túlnyomó többségben. Vkerben nagyon sok a külföldi lakos és sok egyetem is van és ezért drágább az átlagnál.
máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!