Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincs meg az az életérzé...

Miért nincs meg az az életérzés, mint a 90-es, 2000-es években? Pl.: A Sonadoras-Szerelmes álmodozókba tök sok élet van a fiatalokba

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Az internet és a közösségi média az oka! Az emberel többsége inkább ott éli a szociális életét.
2023. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Más lett a világ. A "mai fiatalok" fele teljesen bugyuta, másik része meg nagyon is tudatos, koraérett. Már nincs igazi gyerekkora, fiatalsága az új generációknak. Hogy ez a közösségi média miatt vagy más miatt van-e nem tudom. Én a 80-as évek közepén születtem, szóval úgy nőttem fel hogy nem a tv körül forgott az életem de azért volt is már választék. Volt internet is de nem ott éltük az életünket, a közös programokon senki nem nyomkodta a telefonját mert sokaknak nem is volt. A mobilokon meg max sms-ezni lehetett. Szerintem ez sokat számított az emberi kapcsolatok kialakításában és az élményszerzésben.
2023. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Azért egy megrendezett sorozat sosem olyan mint a valò élet ezt ne feledd.
2023. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
A Sonadoras? Abban mindenki összevissza hazudott.
2023. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően mindenki magával van elfoglalva,nem törődik a másik emberrel. A telefonhoz viszont annál inkább kötődünk, nincsenek igazi élmények,mert muszáj mindent megörökíteni. Nagyon meg kell felelni kifelé, különben perifériára kerülsz. Persze,nem mindenki ilyen,de úgy látom, mintha egyre inkább ez felé tartana a többség.
2023. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Azok színészek, ezt nem tudtad?
2023. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De szerintem az életbe is ez megy, mint ott a sorozatba
2023. aug. 17. 23:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi megy az életbe?
2023. aug. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát, ha a valóságban is ez megy... A mexikói sorozat két főszereplője, két csóró lakótelepi fiatal, aki szégyelli a családját, és be akar jutni a gazdagok közé. A srác javítóműhelyből "kölcsönzött" drága autókkal menőzik, a lány mindenféle mesékkel traktàlja a társait. Nagyon vigyáz arra, nehogy megtudják, hol lakik, ennek érdekében mindenféle trükköt bevet. Már nem emlékszem, mi lett a vége, de azt hiszem, lebuktak, de aztán a szappanoperák törvényeinek megfelelően rendbejöttek a dolgok.
2023. aug. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem is ők a főszereplők, hanem Fernanda, illetve Jose Luis
2023. aug. 18. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!