Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hova költözzek a 12. kerületbe...

Hova költözzek a 12. kerületbe vagy a 20. kerületbe, Pesterzsébetre inkább?

Figyelt kérdés
Jelenleg albérletben lakok a 13. kerületben úgy néz ki hogy párommal összeköltöznénk, két kerületen néztük meg mind a kettő szerintem aranyos, a 12 kerületben egy nagyon szép kis lakás tetszik hogy hegyen van. A 20. kerületben is olyan kis aranyos cuki kertvárosias, de igazott vannak romák de talán nem olyan vészes és sokkal olcsóbb és akkor még maradna pénz..
máj. 26. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Minél beljebb a belvárosba.
máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"igazott vannak romák"


A XII-ben is lesznek, nem hiába akarják megszüntetni a Déli-t, feketelyukként szívja oda a söpredéket, a Vérmező emiatt és a csövesek miatt necc éjszaka, ég és föld a pár száz méterre lévő Városmajorhoz képest. Feltételezem a Déli fele költöznétek, és nem az Istenhegyre :D A Moszkva tér ellenben rengeteget dzsentrifikálódott az elmúlt 5 évben.

Az XII belsőbb részei nyilván nagyon jók, a legviccesebb kontrasztot a Városmajor utca adja, ami kb méterről méterre jobb lesz, ahogy távolodsz a Délitől

máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, a város mely kerületeit használjátok és hogy tippelitek, mely kerületeket kell majd rendszeresen elérnetek. A 12. kerület nyilván sokkal magasabb presztízsű, de sok része közlekedésileg eléggé katasztrófa. A 20. persze nyugisabb, de bizonyos helyektől elég messze eshet.
máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
12.-be.
máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. Tényleg olyan jobb, félek hogy sok a sznob gazdag..
máj. 26. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a sznob gazdag legyen körülöttem, mint 2es válaszban említett egyedek.
máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csepeli vagyok, egyikbe se költöznék. A XII valójában nem rossz, csak nagyon kieső rész és drága. Belváros pláne nem.
máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

12. Kerultben elek a Viranyosban, szerintem egy nagyon jó kis hely

családias, csendes, biztonságos. Tény ,hogy manapság egy elit helynek számít viszont ha neked is fontos a nyugalom és a biztonság akkor csak ajánlani tudom.

máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8. Néztem a bűnözési statisztikát és körülbelül olyan a bűnözés ott mint Pesterzsébeten
máj. 27. 21:26
 10/11 anonim válasza:
Akkor viszont elnézést kerek. Bár számomra Pesterzsébet eléggé kiesik.
máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!