Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Topánka utcai lakótelep (XX....

Topánka utcai lakótelep (XX. ker, Pesterzsébet) milyen hely?

Figyelt kérdés
Közbiztonság, közlekedés, stb?

febr. 7. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Okádék, undorító a pesterzsébet sztem. Az egész.
febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész Erzsébet egy nagy lepratelep.
febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ugyanez a véleményem Csepelről. Egy évig dolgoztam ott, de gyűlöltem.
febr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Minden pesti panel egy lepratelep
febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
#5 Gondolom, ezek szerint te már mindegyikben laktál, hogy ennyire ismered. Bármilyen hihetetlen, nem mindegyik az. Írom ezt úgy, hogy panelban nőttem fel és bár kertesbe vágyódtam, a panel sem volt lepratelep.
febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden viszonyítás kérdése. Nyilván, ha egy jobb budai kerületből költözöl oda, akkor kultúrsokkot fogsz kapni, mert érezhetően magas a munkásréteg és cigányok aránya, de ha nem keresed a bajt, akkor nem lesznek veszélyesebbek rád, mint mondjuk Kelenföldön (ami árban a duplája). A legtöbb baj inkább az alkeszokkal és a csövesekkel van, akik egész nap fetrengnek mindenfelé. Ettől függetlenül tök normális emberek is laknak ott és sok fiatal család is költözik, mert nem talál máshol megfizethető lakast.
febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Este azért ne menj ki egyedül csak bandában, mert hamar leszólítanak a hányóravan báttya típusúak, meg bírd az állandó részeg üvöltést , a maxhangerőn napisláger hallgatást és a papírfalakon átszűrődő prolivircsaftot. Jó szórakozást hozzá.
febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!