Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ózdon mennyire lehet biztonság...

Ózdon mennyire lehet biztonságos éjjel a buszpályaudvar?

Figyelt kérdés

A váróteremben lehet lehet lenni nyugodtan hosszú órákig, esetleg van ott, aki figyel az emberek biztonságára? Vagy netán be is van az zárva már akkor?


Az utolsó buszt nem érném el, és egy hajnalban indulóra várnék.


máj. 27. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Senki nem fog beléd kötni ne aggódj. Ha éjszaka sétálsz a városban akkor se lesz bántódásod.
máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mire alapozod ezt, megkérdezhetem?
máj. 27. 13:31
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Figyu, a konkrét buszpályaudvart nem ismerem, de általános, hogy éjjel pár órára bezárják a vasúti és a buszvárótermeket, hogy a hajléktalanok nem költözzenek oda be. Ezzel számolj, ill. járj utána, ott mi a helyzet.
máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Arra hogy rendszeresen járok Ózdra
máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Erre nincs recept. Az sem mindegy, hogy ezt egy 16 éves kislány, vagy 140 kilós szekrény kérdezi. Én legalja c__ányoktól lakom egy köpésre, eddig semmi gondom nem volt. Kollégáim elitebb környéken, folyamatos a balhé. Ózdon több a beltenyészet, de nem törvényszerű, hogy valaki lekaszabol, csak mert Ózd.


Legyen nálad paprika spray (pl. K.O. pepper Fog), ha valaki gyanúsan inzultál, pofán fújod és futás. Ezzel megoldod a problémák 97%-át.

máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Harmincas férfi vagyok.


Ha esetleg valaki tud többet, megköszönném.

máj. 27. 15:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha teheted vegyél ki egy szobát csak egy éccakára, valami olcsóbb helyen. 30+ évesen a "csövezés" már nem olyan jó buli, mint 20 évesen :D
máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kb.4 óra hosszára felesleges lenne szobát kivenni. Az autóbuszváróterem pont zárva lesz arra az időszakra ahogy látom, sajnos.
máj. 29. 22:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz, pont teljesen mindegy, hány óráról van szó, mert nyilván ha szobát vennél ki akkor nem hajnal 4kor indulnál vissza, hanem délelőtt, tehát normálisan aludhatnál, nem zombiüzemmódban kellene a másnapot túlélni.


Ózdon nem hiszem, hogy brutál szobaárak lennének.


Feleslegesen nehezíted a saját magad életét ezzel a csövezéssel. Egyedül baromi nehéz ám fennmaradni egész éjjel, mivel nincs mit csinálnod, nincs kihez szólni.


Esetleg menj autóval, akkor nem vagy buszhoz kötve. Kölcsön is kérhetsz autót.

máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Annyit már nem érne az egész, de egyébként sincs szoba, ahogy láttam. Ahogyan jogosítványom sem, így értelemszerűen autóm sem. Nyilván ha lenne, fel sem vetődött volna a kérdés...


Éjjel én nem tudnék elaludni odakinn, arról nem beszélve, hogy kb. 3,5 óráról lenne szó nagyjából.

máj. 30. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!