Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tudok tenni a szomszédomma...

Mit tudok tenni a szomszédommal aki állandóan üvölt a gyerekeivel elég rondán és trágárul? (max: 30perc telik el hogy ne üvöltene)

Figyelt kérdés
Fel tudom jelenteni ? A gyerekvédelmiseknek már szólt a másik szomszédunk de nemtudom ők voltak-e már kint náluk.

2012. júl. 12. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Énekelj hangosan. :)
2012. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen volt az alsó szomszéd, mikor először laktam panelben. Két kislány, az egyik oviban, a másik alig másfél éves, a hárpia anyja otthon volt vele. A gyerek állandóan sírt, hisztizett, nyávogott, anyuci meg üvöltött, gyakorlatilag mindennek lehordta. Apuci ugyanez a színvonal volt, ő aztán még durvábban tudott üvölteni hétvégente, mikor ő is otthon volt. Ilyen elb*szott családdal akkor találkoztam először, sokkoló volt... Szerencsére sikerült elköltöznöm, mert amúgy nagyon nem bírtam idegekkel.
2020. jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
költözz el
2022. jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!