Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megvertem egy lányt, mert...

Megvertem egy lányt, mert állandóan bosszantott. Szerinted jól tettem vagy kár volt megtennem?

Figyelt kérdés
16/f vagyok és a lány is 16 éves. Én egyáltalán nem vagyok erőszakos és rohadtul nem is akartam semmilyen balhét. De ez nem most történt hanem már 1 éve. Nagyon utáltam az általánost iskolát , de az osztálytársaimat még jobban. És akkor volt még az a hülyelány is aki állandóan bosszantott, idegesített, mindennek lehordott (én nem is törődtem vele). Az általános végén már annyira elegem volt belőle, hogy nekimentem,lek*rváztam de semmi komoly verés nem volt csak kapott két pofont (nem túl erőset) ő vissza akarta adni, de akkor a tanárok leállítottak minket. Büntetést nem kapott egyikünk se, mert az ofő úgy vélte mindketten hibásak vagyunk a dologban. Néhány szemétláda tanár szerint még én voltam a hibás. A lánynak semmi baja nem lett, de ezután már nem mert szekálni. Azóta nem állunk szóba egymással. Most végre normális középiskolában kerültem ahol nincsenek ilyen hülye ribancok mint ő és sikerült találnom egy normális csajt is. De nehezen tudom elfelejteni ezt, hogy milyen szar volt az egész általános.
2012. jún. 21. 13:10
1 2
 1/15 wml90 ***** válasza:
21%
jól tetted ;) megnevelted! megmutattad neki h te még lányokat is képes vagy agyonütni xd ezután semmi lány nem kötözködik veled :"D
2012. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Jól tetted, a mai fiatal kis csajok nem tudják hol a helyük. Nekem eddig elég volt szóban megfenyíteni őket, aztán máris észbe kaptak, hogy nem lehet csak úgy egy férfit leokítani trágár stílusban, főleg ha oka sincs rá. Csak nagyon végső esetben lehet megütni egy nőt, például ha halálosan megfenyeget és ehhez hasonlók. Ráadásul egy nőnek okot sem szabadna adni rá, hogy egy férfi megüthesse! Szóval nyugodj meg nem cink, főleg a mai világba...
2012. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Kiscsicska. Megütni egy lányt? Tapló.
2012. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Utolsó , először talán olvasd el amit írtam utána pofázzál!!!
2012. jún. 25. 13:47
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Elolvastam, képzeld.
2012. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nagyon nincs igazad, mert semmi baja nem lett és megérdemelte , mert kibírhatatlan volt és fenyegetett halálosan is. Fél évig tűrtem, de akkor már nagyon elegem volt. Amúgy meg te vagy a csicska te kis szardarab, kíváncsi lennék te mit csináltál volna a helyemben. Az, hogy te sem bírtad volna ki azt a lányt az 100%!!! És mondom semmi baja nem lett!!!
2012. jún. 25. 22:29
 7/15 A kérdező kommentje:
A szóból és a normális beszédből nem értett, ugyanúgy folytatta a f@szkodást. Azzal a lánnyal csak így lehetett szót érteni. És a végén még neki állt feljebb. Rohadt kis csicska hülyelánygyerek. Jó hogy soha többet nem kell találkoznom vele.
2012. jún. 25. 22:31
 8/15 A kérdező kommentje:
Ő ezerszer többet ártott nekem mint ő neki. És még gyengén sem akartam megütni , de akkor már betelt a pohár. Én semmilyen okot nem adtam rá neki, hogy szekáljon, de az hitte, hogy neki mindent szabad.
2012. jún. 25. 22:36
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Ráverned kellett volna, nem megverned! :-)
2012. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
arra a lányra már ráverte a fél ország :DDD Ez komoly!
2012. jún. 26. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!