Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan szívassuk meg a szomszé...

Hogyan szívassuk meg a szomszédunkat? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Tehát az van, hogy ő mindig, mindenkire mond valami rosszat, most például, amit be dobott a postaládánkba...pfff...le sem írom, tehát inkább a kérdés, hogy hogyan, mivel szívassuk meg?

Amit tudni kell róla: panelban lakunk, ő meg egy öreg, vén szatyor...



2012. júl. 23. 15:09
 1/5 anonim válasza:

Neki is postázhatnál egy szép levelet xddd

vagy például rendezhetnél egy jóó hangos bulit. és direkt nem hallkítod le a zenét hajnali 3kor sem

majd írj hogy mit sikerült összehozni : D

2012. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

hátkérlekszépen.

pl.1. ragassz fel egy madzagot kb 15 centire a padlótól az ajtajába szigetelőszalaggal. vagy elesik, vagy nem.

2.ha kint hagyja a cipőjét, pakolj bele sarat.

3.küldj neki te is egy szép levelet, mondjuk egy trollfésszel, és egy dátummal, csak hogy figyelsz rá.

4.kenj tejszínhabot, mézet, nutellát a kilincsre.

5.a küszöbre vagy az ajtó elé mehet banánhéj is.

6. szedj össze pár bogarat, csótányt, poloskát, amit csak akarsz, tedd bele egy dobozba, és tedd az ajtajába meglepi gyanánt.

7.hirdess az ő címével a környéken papírokon kiragasztva japán nyelvoktatást.

8.rejtett számról rendelj neki pizzát, 50 centiset, aztán jóétvágyat

hirtelen ennyi

2012. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a 7. meg a 8. nagyon jó :D Csak az a baj, hogy szembe szomszéd, és náluk van rács, amit mindig bezárnak. Egyébként írtam választ arra a levélre :DD xD Kíváncsi vagyok, mit fog szólni hozzá. :D
2012. júl. 23. 16:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja a bulis már megvolt ég régebben, ott tombolt :D
2012. júl. 23. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
De jó, hogy idetévedtem, köszi 2-es!
tegnapelőtt 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!