Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A táborba mivel szivassuk meg...

A táborba mivel szivassuk meg a fiúkat?

Figyelt kérdés
pl.:bekenjük fogkrémmel a kilincset.
2012. máj. 16. 16:32
 1/3 anonim válasza:
A kajájukba is nyomhattok fogkrémet ha tudtok :) Meg is ijeszthetitek őket, vagy eldugjátok a cuccaikat ;)
2012. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


alvás közben is lehet dekorálni és fényképezni a többieket.

alvó emberek nemiszervét leönteni egy pohár melegvízzel!


Ha használ szájvizet,akkor azt öntsd ki az üvegből és tegyél a helyébe ecetet,parfümöt vagy valamit,ami átlátszó és borzasztó az íze :D



Öltözzön be egy emberke zombinak :D 4-5 embert avass be a tervbe ki abáljátok hogy zombi xD többiek ki jönnek csak vigyázz ne legyen ott valami bot xD még jobb a valahol a földet kicsit fel ássotók és egy keresztett raktok oda!! :DDD Mi meg csináltuk és filmeztem xD Másnap meg nézte mindenki halálra röhögtük magunkat!!! :DDDD



Az is vicces lehet, ha összekötöd a szobatársaid lábait (valami olyannal ami nem vág és lehetőleg ne annak aki az emeleteságy emeletén alszik, mert kórház lehet a vége).



pillanatragasztózd be a wc-t :D



Ezeket nem én írtam csak válaszok közül másoltam :)

De szerintem nagyon jók :))

SOK sikert :)

2012. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
semmiképp nem gondolj pillanatragasztós viccre, mert azt sok esetben CSAK a kórházban tudják szétszedni. apró trükkök pl: éjszaka vegyétek el a telefonját menjetek ki a házból és halkan mondjatok bele olyanokat, amiktől megijed :D de hang elváltoztatva. és állítsátok be ezt ébresztőhangnak éjjeli 3-ra. :D vagy hívjátok fel és úgy hogy ne tudják hogy te vagy és mondjatok bele mindenféle titkos dolgokat, hogy: a holttestet elrejtettem a ház előtt. ha lebukunk akkor téged nyírlak ki, haver. itt vagy? :DDD nekünk bevált, csak sajna 2 perc után elröhögtük magunkat:'DDD
2012. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!