Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezért feljelenthet-e, illetve...

Ezért feljelenthet-e, illetve megbüntethetnek-e érte?

Figyelt kérdés

Van otthon 1 öntöltő gáz- riasztópisztolyom. A kert végében lőttem vele hármat a mai nap a levegőbe 15:00 kor. Erre a szomszéd elkezdte ócsárolni édesanyám, mondta hogy feljelent. Ezért kaphatok valami büntetést?

Saját területen használtam és nem lakott terület fele lőttem vele, hanem egy nagy tisztás felé.



2012. nov. 17. 16:01
 1/4 anonim válasza:
93%

Nyugodtan lövöldözz, csak ne éjjel. Nem kell hozzá engedély gondolom.

Én is szoktam olyanokat durrogatni, hogy volt hogy kirohant az összes szomszéd hogy mi volt ez. Én csak piromániás vagyok. :D

2012. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem azért, de szombat délután 3-kor normális ember pihenni akar. A szomszédod ettől még egy bunkó, de emellett biztos berottyantott, hogy kit ölnek éppen...
2012. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak hétvégén tudok kint lenni a telken a munka miatt, városban meg nemfogok csak úgy lövöldözni.
2012. nov. 18. 00:26
 4/4 anonim válasza:
nekünk is van itthon nem egyszer votlam kint(még este isXD) lövöldözni 1-2-t:D sötétbe mégjobb mert lehet látni hogy a tűz kijön a csövön:D de nekem még snekinemszolt és nemis zavarják őket
2013. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!