Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezért megbüntethetnek?

Ezért megbüntethetnek?

Figyelt kérdés

Két hete barátom helyett kifizettem több mint 30eftot, miközben már 20eft-tal tartozott. Neki is tartoztak, úgy volt az egyik ígérte még aznap megad amennyit tud. Így is volt, de csak 20eft-ot adott meg, ami rögtön enyém lett. 7 éves kapcsolatunk volt, pár napokat töltöttünk együtt. Nem volt élettársam. Aznap volt egy szitu, ami miatt éjszaka hazajöttem, azóta nem kommunikált velem a barátom.

A hét év alatt többször adtam neki kölcsönt, amit nem adott meg, többször adtam csak úgy is. Tudom sokan ezt elítélik, de nagyon szeretem, és volt idő, amikor együtt képzeltem el az életünket is. Ő nagyon kihasznált.

Pár hónapja közöltem vele, nekem is oda kell figyelnem a pénzre, amit be is tartottam.

Azt hiszem a kapcsolatunknak vége, és a pénzemet nem fogom többet látni.

Kérdésem, csinálhatok-e olyat, hogy elmegyek mikor nincsenek otthon, (az ajtót nem szokta bezárni) elhozom a tv távirányítóját azzal, hogy akkor adom vissza, ha a pénzt megkapom. Azt hiszem ez nagyon bosszantaná, hisz rengeteg időt előtte tölt.

Hozzáteszem, hetente jár bíróságra, rendőrségre verekedésért,... Nem ijed meg a feljelentéstől, akár a verekedéstől sem. Nem a közelben lakik, pontosan nem is tudja hol lakok. Gondolom ettől nem kell félnem.


2012. aug. 10. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

És neked hiányzik egy verés???

Kamu ez egyébként??? 7 év és nem tudja, hol laksz...

2012. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem érsz vele sokat , első madaras teszkóban 500 forint egy tanítható távirányító ami minden tévéhez/hifihez beállítható .
2012. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!