Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit gondoltok a rendetlen...

Mit gondoltok a rendetlen emberekről?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 22:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
én nem a patikarendről, a kényszeres rendről, az íróasztalon szétdobált, néha a földönlévő szennyesről beszélek, hanem az igazi rendetlenségről
2013. jún. 6. 14:50
 12/19 mystama válasza:
100%
Mi az, hogy igazi rendetlenség?
2013. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
32%

Először tegyél rendet a fejedben, hogy megtudd mit is szerettél volna alapvetően megkérdezni másoktól.

Aztán fogalmazd meg.

Egyébként mi rendetlen emberek okosak vagyunk, szépek, kellemesen kiszámíthatók, és remek a memóriánk, ja, és még szerények is vagyunk.

Ezt is gondolom magunkról :)

2013. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

hát amikor összevissza van minden a szobában, alig lehet elmenni mert minden van a földön is, ha keres valamit azt soha nem találja meg és a kereséskor csak mégjobban összedur mindent


arra gondolok, amikor belépsz a szobába, meglátod, hogy ott mi van és elfog az "úristen" életérzés

2013. jún. 6. 22:33
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Én nem értek rendet az első válaszolóval. Szerintem (ez nagyon ezoterikusan hangzik, de) az, ha kívül rendet raksz, magadban is rendet raksz, jobban átlátod a dolgokat. Én szeretem a rendet és kicsit sem érzem magam pitiánernek. Persze vannak perifériák is, vannak a túl pedánsak, túl rendszeretők, akik a tollukat is megigazítják, hogy párhuzamos legyen a másikkal, és vannak azok, akik elnézik, hogy a lekváros kenyér a kutyaganéban bomlik a parketta közepén. (bocs a gusztustalanságért, de ismerek ilyen családot)
2013. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem a mocsokról beszéltem, hanem a rendetlenségről.


Aki meg a tollát igazgatja az kényszeres, az nem a rendről szól.

2013. jún. 8. 11:53
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A lakás van értem és nem én a lakásért!

Ha nincs kitakarítva, mert más fontosabb dolgom van, nem érzem rossznak magam.Megvár a takarítás.De a barátnőimmel szoktunk egymásnál takarítani, rendet rakni. Jó móka, és legalább kidumálhatjuk magunkat közbe. Összekötjük a kellemeset a hasznossal.

2013. jún. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
76%
Én fendetlen vagyok és szeretek is az lenni. A párom viszont egy rendmániás mosómedve, így aztán időnként összecsapásra is sor kerül. :D
2013. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Faint válasza:
25%

"a zseni átlát a káoszon"

Úgy, mint én!! :DD

2013. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!