Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anglia adhat információt ki...

Anglia adhat információt ki M. o fele az emberekről, családi, tb stb ügyekben?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hinnem. Angliaban elek mar tobb, mint 5 eve. A parom apukaja korulbelul 10 eve halt meg. Olyan 4 eve kitalaltak, hogy hagyott adossagot es parom fizesse ki. Anyukaja megkapta a levelet, bement es kozolte veluk, hogy nem tudja pontosan merre van a fia, ha akarjak, keressek meg...szerintem nem is kerestek:D

Bejelentettuk a kijovetelunket, de par ev mulva kiderult, hogy valamilyen oknal fogva, meg mindig azt hittek akkor, hogy otthon elunk. Most nem tudom, de nem is erdekel. Tavaly raktam le otthon a jogsit, kellett hozza a lakcim igazolo kartya is, nem volt gond. Otthoni ellatast viszont nem kapok egeszsegugyben, max surgossegit, vagy fizetost. A lanyunk nem letezik szamukra, de van magyar utlevele es magyar anyakonyvi kivonata, amit ok allitottak ki, de joforman nem letezik szamukra. Remelem segitett a valaszom.

2013. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!