Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik Balaton-parti település...

Melyik Balaton-parti településen élnétek a legszívesebben? Miért?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 20:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Balatonfüred. Mentes a U18 német partiállatoktól és sok fesztivál van, Anna-bál, bor hét, pálinka, (EU-s pénzből) rendbe tett strandok (mondjuk nem tudom mi került rajta 1mrd Ft-ba, de ez más kérdés), Aquapark, élet a parton, hattyúparádé, kulturáltabb turisták, Gyógyvíz források, kiserdő, kilátó pl. aug. 20-i tűzijáték látható a "hegyről", több déli parti is, Siófok stb.

Tihany közel van, Lóczy barlang, kirándulás, falu, piac, go-kart, vitorlás kikötő, van minden.

2013. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Én éltem Balaton-parton, nagyon szerettem ott lakni.
2013. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék ott lakni. Hova mennénk minden évben nyaralni ? Imádok a Balatonra járni Már maga út és készülődés is jóérzés. (évente párszor lemegyünk pedig 500km oda vissza)
2013. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én Tihanyban. Az okok kb. ugyanazok, mint az elsőnek.
2013. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Én Balatonalmádiban, vagy Tihanyban.


Mindkettőt elég jól ismerem, Balatonalmádiba jártunk nyaralni (a családi nyaraló nem ott volt, hanem felsőörs közelében, autóztunk minden nap, de imádtam azt is, mert gyönyörű volt a táj) és mindig is tetszett a hely, az évek során be is jártuk, nem csak a strandra jártunk.

Tihany meg azért, mert hát csak Tihanyról beszélünk, szerintem veszett jó hangulata van, a sok turista ellenére sem éreztem sosem zsúfoltnak.


Amúgy szerintem bárhol boldog lennék, mert gyönyörű a Balaton, bár a déli part nem áll hozzám olyan közel, mint az északi, siófok se vonz egyáltalán. Csendes ember vagyok, szóval nekem nagy partik se kellenek.

2013. jún. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nyaralni igen. lakni már nem hiszem, télen a Balaton elég zord.
2013. jún. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Balatonalmádi! Nem "sznob" mint Füred és gyönyörű! Rendezett strand és városközpont. Bevásárlás megoldott. De én elfogult vagyok. 30 éve odajárok. :D :D
2013. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Almádi - sok a program,nyugodt,gondozott és télen sem kihalt.
2013. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Kata-Kata ***** válasza:
Keszthely, gyönyörű nagy város.
2013. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Szegény déli part !... Vajon mit vétett ?
2013. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!