Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik Balaton-parti település...

Melyik Balaton-parti településen élnétek a legszívesebben? Miért?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 20:13
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Balatonfoldvar :)Mert ott lakik a pasi akivel nagyon bejovunk egymasnak,o vizirendor :)
2013. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Fonyód :)

és azért, mert nekem nagyon tetszik :D

2013. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Balatonmáriafürdő. :)

Gyönyörű a strand, és szép kis családias hely.

2013. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nekem Balatonkereszturon van nyaralom. Gyonyoru a tavirozsas csatorna az utcank vegeben. Tiszta, csendes kisfalu, nincsen vegigbetonozva, mint pl Siofok, vagy Fured.

De nem laknek ott, mert akkor mar nem tudnek igy tekinteni ra, ezert maradok Budapesten :)

2013. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Balatonszárszó. Ha egy kicsit eltávolodunk a parttól, olyan, mintha megállna az idő, és ez csodálatos.


16/L

2013. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Tamáskakaka válasza:
A déli partban az egyetlen jó dolog, hogy onnan látni a gyönyörű északit:-) de gondold meg a költözést mert az ingatlan drága és a tél hosszú és halott
2014. dec. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Balatonfüred.:) Azért, mert város, télen sem annyira kihalt, mint a kisebb települések. Van ott minden, amire az embernek szüksége lehet. Közel van Veszprém is, kb 30 perc busszal. Nyáron van élet, jók a strandok. Vonattal könnyen elérhető a többi település, pl Almádi, Révfülöp...stb. Ha a déli partra szeretnék menni fürödni, szórakozni, akkor a hajó elvisz Siófokra. Szóval Füred a tökéletes balaton-parti település a számomra.:)
2014. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Balatonboglár
2014. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Balatonfüred. Gyönyörű teljes egészében annyira, hogy le se tudom írni. Kisgyerek korom óta oda húz a szívem. Igaz a nyaralónk tőle 13 km-re van, Fövenyesen, egy picike faluban, de évente többször is megfordulunk Füreden, biciklizés, séta, szórakozás szempontjából. Bele vagyok szeretve egyszerűen! Fövenyesen is mesés lenni, de az nagyon pici tényleg, és túlontúl nyugis, lakni ott túl zord lenne pl. téli időszakban. Viszont Füred az teljesen optimális, mert van minden: üzletek, töb szórakozóhely, bárok, gyönyörű sétáló utca, meseszép villák stb. Nekem álom lakhely lenne! Igaz, ha a Balaton környékére, vagy legalább már Pesttől Nyugatra, Délnyugatra költözhetnék nekem nagy megváltás lenne, mert már teljesen belecsömörlöttem a fővárosi életbe! 21 éve itt lakom lassan Bp-n, és nem a legjobb itt!
2015. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Balatonlelle❤
2018. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!