Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol érdemes manapság Magyarors...

Hol érdemes manapság Magyarországon letelepedni?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy melyik az az országrész Megye ahol még van munkahelye az emberek többségének és egy átlag ember is tud boldogulni, és az emberek is normálisak,mármint úgy értem civilizáltak(nem úgy mint a keleti megyékben)

Nem akarok rasszistának tűnni de igazából vannak még cigánymentes helyek az országban? Van esetleg olyan aki ilyen helyen lakik?Én egyébként Hajdú-bihari vagyok sajnos,de szívesen elköltöznék innen ha tehetném.


2013. jún. 17. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Itt nyugaton is vannak sajnos cigányok. :( De azért van pár nyugis hely is az osztrák határhoz közel.
2013. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Elsővel egyet értek. Én is az ország nyugati részén lakom (Szombathely), és ez egyértelműen sokkal élhetőbb, mint egyes keleti vagy északi megyék, legalábbis amikor arra jártam, ez a kép alakult ki bennem. Amennyire tudom, a munkanélküliség kisebb, bár azért felénk sincs annyi üres állás, viszont ha valamilyen jó végzettséged van, akár Mo-n, akár a tőlünk autóval 20 percre lévő ausztriai városok valamelyikében is találsz állást valószínűleg. Romák és bűnözők persze itt is vannak, de lényegesen kevesebb, elég nyugodt környék. Körmendk közelében például többen vannak, de a Kőszeg-hegyaljai falvakban szinte egy sincs.
2013. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Kedves 2.! :)


Én soproni vagyok és érdekelne, hogy Celldömölkön milyen a helyzet? Sok a cigány, azt hallom mindenkitől...

2013. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,egyébként én is mindig az osztrák határ közelébe vágytam,lehet hallani hogy akik átjárnak dolgozni milyen jól keresnek.A baj az hogy itt nincs értéke a házaknak,amennyiért el lehet adni egy összkomfortos házat azért nyugaton nem lehet másikat venni.Ez van.
2013. jún. 17. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem is kell egyszerre házat venni, elég ha eladod és albérlet. :) De német nyelvtudás nélkül ne vágj bele.
2013. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Celldömölkön tényleg nagyon sok a rejtett erőforrás, de Kelet-Magyarországhoz képest szerintem még az is jónak mondható. 2. voltam :)
2013. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kunhegyes a legjobb település!!xd xd xd
2013. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!