Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik iskolában, oktatónál...

Melyik iskolában, oktatónál érdemes ma magyarországon színvonalas kozmetikus képzést tanulni?

Figyelt kérdés
Amivel a kozmetikus szakmában elismernek és a munka adók ha megtudják, hogy ott tanultam szívesebben alkalmaznak.
2013. jún. 11. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az erzsébet királyné(budapest) elismert iskola ezen a téren. ahol még nappalin tudsz tanulni az a moszi, de arról vegyes véleményt hallottam.
2013. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmazottat baromi kevés helyen keresnek, ez az egyik.


A másik pedig, hogy az esetek többségében neked kell mestert keresned, akinek fizetsz, hogy ott lehess X ideig. Ismerve az okj-s képzések színvonalát, nem gondolnám, hogy sok jónevű szakember van a képzésekben, mert nem éri meg nekik oktatni.

2013. jún. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megszerzed az OKJ-t aztán járj mindenféle pluszt és extrát adó tanfolyamra, illetve a mesterlevelet is szerezd meg. Az én kozmetikusom nagyon rég a szakmában van, Ilcsi cuccokkal dolgozik, van már mindenféle kütyüje, folyamatosan képzi magát, sminktetoválni is megtanult (minőségi munkákat ad ki a kezéből) és amint felbukkan egy-egy új módszer, trend egyből igyekszik kitanulni, hogy ezzel is bővítse a szolgáltatásait.
2013. jún. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Szépmíves!
2013. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!