Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet valakit megkeresni?

Hogy lehet valakit megkeresni?

Figyelt kérdés

a volt szomszédommal elég jóba voltam.(elköltözött,eladta a házát egy vállalkozónak,aki újat húzott fel és tovább adta).régebben felhívott párszor,de aztán nem igazán beszéltünk.most viszont szeretnék megint találkozni vele.a gond csak az h nem tudom h hova költözött(csak azt h melyik városba,de azt sem biztosan...),nem ismerem a telefonszámát,ráadásul mindenki 1 néven hívta,ami vagy az igazi keresztneve v nem.emiatt a közösségi oldalon se tudok rálelni.


nekem elsősorban a telefonszáma,vagy pedig a teljes neve,esetleg a facebookos profilja kéne,mivel nem akarok csak úgy betoppanni hozzá.ezeket az adatokat hol tudnám megszerezni?van egyáltalán rá lehetőség?esetleg valami tipp?


előre is köszi a válaszokat.



2013. jún. 19. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Van róla esetleg fényképed? Valamelyik közösségi portálon kéne úgymond meghirdetni vagy egy plakáttal vagy egy kiírással, h te ezt meg ezt keresed ezért meg azért. Nemrég egy fiú keresett így egy lányt és ha jól tudom megtalálta, pedig nem is ismerte, csak egy buszon utaztak. Szerintem ezt meg lehetne próbálni.
2013. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs valami szomszéd aki tudná a teljes nevét? Az lényegesen megkönnyítené a dolgodat.
2013. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket :)
2013. jún. 20. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!