Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Romaniabol Magyarorszagra...

Romaniabol Magyarorszagra megeri e koltozni?

Figyelt kérdés
Tudom, nem jobb a szinvonal ott sem. Bar en akarhanyszor ott voltam, jobban ereztem magam mint itthon. Koltozni szeretnek ez biztos, de olyan varosba ahol jo a kozosseg, es van munkalehetoseg. Ha tudtok nehany ajanlatot adni sokat segitene a dontesemben.
2013. jún. 27. 13:52
 1/10 Megidézlek ***** válasza:
76%
Nyugat mindenképp, Győr például
2013. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Nem éppen, magyar embernek sincs munkája, egy románnak hogy lenne?

Menj inkább máshova, vagy maradj otthon, hiszen mint mondtad a színvonal nem jobb.

2013. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Megidézlek ***** válasza:
32%
Azigen utolsó, gondolom a kérdező kettős állampolgár, tud magyarul, és ezután lenne magyar lakhelye is! Mi tenné őt románná? Te amúgy jól vagy?
2013. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A magyar hatartol lakom alig 20 kilometerre, a felmenoim is magyarok, es enis tokeletesen beszelem a magyar nyelvet, oly annyira nem erzem magam romannak, hogy az itteni nyelvet sem tanultam meg. Azert nem lehet elitelni egy embert mert az a hely ahova szuletett nem az a hely ahol szeretne elni. Az ilyen emberek lehet nem talal munkat aki ilyen gondolkodassal el. :) Amugy az elso valaszon elgondolkodtam, utana is neztem Győr-nek. Koszonom a valaszod. Aki csak kritizalni akar es figyelem felkeltest szeretne azt kerem ne az en kerdesemnel tegye. :) Varom a tovabbi segitseget es elore is koszonom. :)
2013. jún. 27. 17:35
 5/10 KariGyorgy válasza:
>Ha ugy erzed nyugodtan koltoz magyar orszagra de szamits ra, hogy mindig lesznek olyanok akik romannak es nem romaniainak fognak tartani. Az hogy jo kozoseg az relativ. Altalaban attol fug , hogy te menyire vagy tarsasagi leny
2013. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező pont te vagy aki kritizál, mert már eleve színvonal problémával indítasz. gondolod hogy ezek után szívébe fogad bármely Magyarországon született magyar.
2013. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Azert nem lehet elitelni egy embert mert az a hely ahova szuletett nem az a hely ahol szeretne elni."


Én nem érzem úgy, hogy a válaszoló elítélően írt volna rólad. Egyszerűen leírta, hogy még az itt élők is alig találnak munkát. Ennyi. Én a helyedben inkább Németországba mennék, bár ott is nagyon nehéz munkát találni (még ha pont az ellenkezőjét is hiszi mindenki). De legalább nem éhbérért dolgozik az ember.

2013. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 johness válasza:
Természetesen gyere át magyarországra, de akkor már , ha köldözöl a nyugati, északnyugati tájra költözz, ott azért még van munka :)
2013. szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nemetorszagban is szinte ehberert dolgozik az ember ha nincs senkije es semmije ott. Es ez barhol igy van ha elorol szeretnel kezdeni mindent:). "Kérdező pont te vagy aki kritizál, mert már eleve színvonal problémával indítasz. gondolod hogy ezek után szívébe fogad bármely Magyarországon született magyar." Ezzel inditok mert sajnos igy van. En sem kedvelem ezt a helyzetet, de gondolkozzunk realisan. Es aki mar a gerendat keresi a szemembe azzal nem foglalkozom, ha megertoek az emberek akkor elfogadnak:) Nem szemelyeskedni szeretnek, egyszeruen valaszt kertem a kerdesemre :) Az, hogy valaki szerint nem eri meg oda menni annak koszonom a valaszat ez is egy velemeny es erre voltam kivancsi. Aki pedig biztat annak koszonom a biztatast, sokat segit.
2013. szept. 6. 12:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Magyarországon - sem Győrben, sem Pesten, sem Debrecenben - nem leszel boldogabb mint Romániában, mert majdnem rosszabb a helyzet!

Ha mindenáron menni akarsz, akkor Nyugat-Európa - Magyarország kilátástalanul lepukkant!

2015. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!