Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy öregasszony reggel 5-kor...

Egy öregasszony reggel 5-kor itt sétáltatja a kutyáját, senki nem tud aludni az ugatásoktól, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Persze nem a saját utcájában, mert onnan már kiutálták. Tudom megteheti, de itt sok kisbaba van, köztük az enyém is. Van tippetek?
2013. júl. 8. 09:21
1 2
 1/14 intrepid ***** válasza:
100%
Az ő kutyája ugat? Ha nem, akkor az ugató kutyák gazdáival beszélj, hogy csináljanak valamit a kutyájukkal.
2013. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem az övé, de sajnos sok kutya van, és nem tudnék mindenkire hatni. Mehetne a hölgy másik irányba is ahol jóval kevesebb kutya van. Nekünk is van kutyánk aki szintén nem ugat ha kiviszem, de annyi intelligenciánk van, hogy nem reggel 5-kor és este visszük. Beszélni nem lehet vele szépen, mert leszarja állítása szerint. Matt?
2013. júl. 8. 09:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem baromira nem az az egy nő a hibás. Nekem is van kutyám, akit másfél éves korában "megörököltem", kis terrier, házörző volt. Én 1 hét alatt megtanítottam, hogy ne ugasson meg mindent, hanem amikor jelezni akar, akkor csendesen "buffogjon". Ezt mindegyik kutyatulaj megtehetné, elég túlzó elvárás, hogy valaki ne menjen ki sétálni, mert a környékbeli kutyák ugatnak. Itt jegyzem meg, hogy a csecsemők mélyen alszanak, ha meg nem, akkor teli tüdőből ordítanak..
2013. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Talán, ha megkérnéd kevesen az idős nénit, hogy Morzsika lelkének sokkal jobb lesz, ha másfelé sétálna.
2013. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mélyen alszanak vagy ordítanak?? Na neked gyereked, de még nem is láttál ilyet. Jobb is.

Az a megoldás ha nem hajnali 5-kor megy kelteni az utcákat, hanem később. Érzékeltetem vele hogy jobb lenne..

2013. júl. 10. 07:37
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem "érzékeltetni" kell, hanem határozottan közölni vele, hogy este 22 óra és reggel 6 óra között nem végezhet semmilyen, a "nyugodt pihenést megzavaró" tevékenységet. A törvény a ti oldalatokon áll. Ő gondolom nem tud sokáig aludni (sok idős ilyen), pedig 1-2 órát kibírna a kutya, főleg ha este is sétáltatta. Talán hatásosabb lenne, ha beszélnél a többi szomszéddal is és közösen lépnétek fel ellene.
2013. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tehetsz. A szabad mozgásában nem korlátozhatod. Konkrét eset volt néhány napja egy hírportálon, ott közölte ezt a jegyző.
2013. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor és ott sétáltatja a kutyáját amikor akarja. Közterület! Nem az ő kutyája ugat, azoknak a kutyáknak a gazdáját kell feljelenteni akiknél a kutya ugat, mert nem nevelik meg. Ha emberre ugat valamelyik kutya ami igen gyakran előfordul ,akkor megtiltanád a gyalogos közlekedést az egész utcában ?? De szerintem költözz tanyára .A kisbaba nem jogosít fel arra hogy mások jogát korlátozd. Meg fogja szokni a kutyaugatást vagy egyszerűen felnő és már nem fog sírni mindentől.
2013. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó ne izgulj, megoldottam:)) Már nem jön:)
2013. júl. 15. 11:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogyan?
2013. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!