Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan szívassam meg a szomszé...

Hogyan szívassam meg a szomszédomat?

Figyelt kérdés
Egy öreg házaspár a szomszédunk,és a kertünkbe van pár fenyőfa.Ők nem szeretik azokat a fákat mivel a tobozok behullanak a kertjükbe és árnyékolnak.Ezért ők megpróbálták kivágatni,de nagyon egészséges állapotban voltak,ezért nem tudták megtenni.Nem tudjuk bizonyítani,de biztosak vagyunk benne hogy valami vegyszert öntöttek rájuk.Ezért kérem a segítségeteket hogy mivel bosszuljam meg ezt nekik.;)
2013. júl. 18. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyetekben először biztosan átmennék hozzájuk, és határozottan, szemtől szembe megmondanám nekik, hogy tudom mit csináltak, most még elnézem nekik, de a legközelebbinek lesznek következményei. Sokat szerintem nem ronthat a helyzeten, az emberek el vannak szokva attól, hogy valaki nyíltan megmondja a véleményét egy ilyen helyzetben. Talán meg is ijednének egy kicsit, ha idősek. Ha van férfi a családban, én inkább őt küldeném át.
2013. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet ezzel megpróbálkozunk,de ha nem tudjuk őket szóra bírni,és utána meg akarjuk szívatni őket,akkor már tudni fogják hogy mi voltunk azok.:S
2013. júl. 18. 10:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem megszívatni kéne őket, hanem megpróbálni rendezni a helyzetet. Az árnyékkal nem tudtok mit csinálni, de azt felajánlhatjátok, hogy összeszeditek a tobozokat az udvarukról. Lehet, hogy ők is másképp állnának hozzá utána.

Ha nagyon nem megy, fel lehet szerelni egy álkamerát, úgy, hogy ők is lássák, hátha utána már nem mernek a fához nyúlni.

2013. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Majd megpróbáljuk rendezni a helyzetet.
2013. júl. 18. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:

A Ti kertetekben lévő fenyőfát próbálták kivágni?

Azt hogyan?

Belépett az ingatlanotok területére?

Ez rongálás, engedély nélküli behatolás eddig.

Az, hogy az ő területükre hullik be a tobozotok, az jogos lehet, azokat az ágakat le kellene fűrészelni.

Semmiképp se állj bosszút rajtuk, a jegyzőnek kell szólni, vagy szólni nekik, hogy fel lesznek jelentve.

2013. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha tényleg meg akarod oldani a dolgot, tedd azt amit az első írt. "szívatással" még senki sem jutott sehova.
2013. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!