Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szivassam meg az...

Hogyan szivassam meg az osztalytarsam?

Figyelt kérdés

Isszonyat idegesítő ès mindig beszólogat olyanokat hogy milyen ronda vagyok, (de azért nyomul is rendesen)

asthiszi hogy menő ès hogy ő bármit megtwhet,es megszeretnem szivatni az osztaly előtt. Nem megölni szeretnèm, csak jòl megletszkeztetni, a gyerek kb 155cm csunya ès isszonyat bunkó


2013. júl. 1. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Egymás b*szogatása nemigen segít.

Attól még hogy megszivatod, ugyanolyan bunkó marad.

Esetleg még meg is haragszik rád, amit szerintem nem szeretnél...

2013. júl. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Tanulj meg helyesen írni és akkor jobb jegyed lesz helyesírásból, mint neki, ez is egy szivatás lehet.
2013. júl. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Nálatok nincs még vége a sulinak?
2013. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Legyél csillogóan értelmes, intelligens, és még jó tanuló is. Meg fog fulladni az irigységtől, hogy ekkora változáson tudtál átesni.
2013. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is van ilyen osztálytársam. Akit tehet arcon rúg és utána még nekem küldi az üzenetet hogy miért nem akartuk velünk jöjjön korcsolyázni. Hát pont ezért. A szivatást megcsinálnám vele, de úgy, hogy ne tudja meg ki volt... :D
2013. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!