Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Leskelődő, hallgatózó, kérdező...

Leskelődő, hallgatózó, kérdezősködő szomszéd egyedülálló öregasszonyok:manapság "csak" idegesítő elemek a hétköznapjainkban vagy komolyabb veszélyt is jelenthetnek? Esetleg megvédhetik otthonunkat távollétünkben?

Figyelt kérdés
Egy biztos:jobban tudják azt hogy ki-kivel-mikor-hogyan, mint mi magunk.

2013. aug. 1. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kérdés ez? :D Kibírnánk-e egy teljes napot emberek nélkül? :D Én még egy hetet is.
2013. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
29%

#11

Na hát azt én megnézném.

Maximum három nap és elkezdenél leépülni mentálisan szépen lassan.

De én ezt nem is úgy mondtam hogy egész nap akkor a gép előtt játszok mert ha minimálisan de az is kielégíti a szociális igényeid.


Szóval a harmadik nap már tuti magadban beszélnél vagy blogot írnál.

2013. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég fura gondolkodásod lehet. Ha egyedül lennék egy erdőben mondjuk 5 napig. Ott lenne a bringám. Elmennék bringázni. Pihennék, majd fotóznék, aztán ez jó is egy napra. Másik nap mennék pl. vadakat figyelni, magaslesen ülnék fél napot, delután vissza, csinálnák valami kaját, ennék. Másnap elmennék horgászni valami tóhoz, sőt lehet negyednap is ugyanezt csinálnám. Horgászat közben még sohasem unatkoztam. De hogy ne legyen egyhangú, ötödik nap mondjuk szedhetnék gombát, agancsot keresek.

És ez csak egy helyszín példa volt. PERSZE, ha bezárnának egy szobába egyedül az más dolog, volt egy ilyen teszt is az Állítólag c. sorozatban, hogy egy hegyi házba zárták őket valameddig. Igen, pár nap után furcsán viselkedtek, de hát ki nem csinálna így? Ha van tér, és tudsz csinálni valamit, semmi baj. Nem hiszem hogy ennyire ne bírnál te se létezni mások nélkül. Néha el is kell vonulni.

2013. aug. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%

Én a témával kapcsolatosan írva magyarul egész nap egy házban kuksolva egyedül gondoltam.


De lehet bennem van a hiba mert számomra elengedhetetlen a kommunikáció és a társaság a normális életvitelhez.

2013. aug. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
84%
Igazából jó is meg rossz is. Élik helyettünk az életünket. Én például összejöttem egy lánnyal akit azóta sem ismerek XD
2013. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!