Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyedülálló barátnők miért...

Az egyedülálló barátnők miért veszik nehezen, ha a barátnőjüknek párja lesz? Irigység a fő ok? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Attól is függ te mennyit változol, mennyire hanyagolod őket...érezteted stb
2013. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem igen,az.Fél, hogy ő már el lesz hanyagolva,nem lesz annyira fontos.

Persze egy igazi barátságnak arról kell szólnia, hogy én annak örülök, ha a másikat boldognak látom, s a barátnő sem felejti el, hogy nem csak a pasija létezik.:)

2013. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Már előtte sem volt remek a barátság, de azóta megszakadt. Ő mindig csak az újabb hódításoknak élt, én már egyedülállóként sem hajtottam ezt annyira, és utáltam, hogy ő lelépett mindig az aktuális egyéjszakással, én meg mehetettem amerre láttam, addig jó voltam, amíg nem jött egy pasi. Aztán mióta van párom, nem értette miért nem megyek vele minden péntek/szombaton pasizni, bulizni és ott fúrta a kapcsolatot, ahol tudta.
2013. júl. 31. 20:01
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha az irigység olyan értelemben irigység, hogy sajnálják, hogy a másik kapcsolatban van és ők nem, akkor a többség esetében nem. Nálunk is ilyesmi most a felállás a legjobb barátnőmmel. Lehet ő is azt hiszi azért neheztelek rá, mert mi az, hogy ő bepasizott, de nem. Én azért neheztelek rá, mert hirtelen megszűntem létezni, mindig nekem kell hívni, találkozót megbeszélni, és a pasijához kell állandóan igazodnom, soha egyszer nem kérné a srácot, hogy ő alkalmazkodjon hozzám. A másik meg az, hogy a pasi velem elég bunkó, az se segít a véleményemen sokat, hogy mint egy barátnőnek általában azt meséli nekem barátnője, hogy min szoktak összeveszni... Gondoltam még sokáig fogjuk nézni egymás fejét, üzentem a srácnak, hogy beszéljük már meg a dolgot, meg változtassunk a hozzáállásunkon, azóta nem láttam...
2013. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván attól függ, én pl. baromira nem vagyok irigy, önszántamból vagyok egyedülálló. Nem zavar hogy ha kapcsolata van egy barátomnak vagy barátnőmnek, ha nem megy a barátság rovására.


Volt már barátnőnk akivel a pasija miatt apránként megszakadt a kapcsolat (fiú és lánybarátokkal egyaránt), folyton együtt lógtak, a lány ugyan nem sz@rt le minket, de mindig mindenhová hozta a srácot, aki amúgy külföldi volt, így angolul kellett mindenkinek társalogni, egymással is, hogy ne érezze magát kizárva a beszélgetésből (ami nem mindenkinek volt kényelmes, pláne aki rosszul tudott angolul), nekem a nyelv nem okozott gondot, de a csávó se volt szimpatikus típus, külön találkozgatni a csajjal nemigen lehetett, nem voltak meg azok a régi jó beszélgetések, a közös hobbiknak is lőttek.

Irritált, hogy amikor átmentem vagy ők jöttek át folyton egymással ment az etye-petye, cuppogás vagy épp veszekedés, én meg gyertyatartó kösz, de nem szívesen vagyok (a többiek is ugyanígy voltak ezzel). Szóval lassan de biztosan a lány teljesen kihullott a komplett baráti-haveri társaságból.

Valahány év után hallottam, hogy csúnyán szétmentek, de azóta nekem már nincsenek meg a lány elérhetőségei, ő éppenséggel fel tudná venni velünk a kapcsolatot, ha nagyon akarná, de nem teszi.

2013. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Akkor ti úgy tapasztaljátok, hogy inkább az a hibás a barátság elhalásában, akinek párja lesz?


Nekem van olyan barátnőm, aki tényleg (már bocsánat) szarni nem tud a pasija nélkül és el van tűnve. De voltam úgy is, hogy a páromat egyszerűen kapásból utálta a kedves barátnőm, nem őt konkrétan csak a titulusát, mert az előtte lévő páromat sem kedvelte. Ezért gondoltam az irigységre.

2013. júl. 31. 20:13
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni, hogy vannak irigy nők, illetve hogyha eleve a barátság nem áll stabil lábon, akkor az összejövés, az ezáltal megváltozott viselkedés összeomlaszthatja.


Nekem amíg voltak kapcsolataim, soha egy barátot, barátnőt se vesztettem el miattuk, sose tapasztaltam gyűlölködést, pláne irigységet.


Szóval sok esetben a páron múlik, csak nem feltétlenül veszik észre.

2013. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A mi baráti körünkben ez általában így szokott lenni(mármint hogy az a probléma forrása aki bepasizik), persze mindig mindenki kiveszi a részét a dologból. Nálunk is van egy barátnőnk, aki tipikusan suttyókra bukik(már bocsánat), 3 mondat után le lehet szűrni, hogy minden pasija belül és intelligencia szintjén ugyanolyan, ott nehéz tiszta lappal hozzáállni az új pasihoz. Persze ez nem mindenkinél van így.

De én is úgy érzem, hogy ezek a bepasizások vízválasztóak. De ha úgy veszed, aki párt szerez, és onnantól mindig a pasijával van vagy mindenhova hurcolja magával egy jól működő rendszert borít fel, amit sok barátság túlél, és tudnak alkalmazkodni, sokak meg nem.

2013. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én nem vittem magammal mindenhova, csak egy összeülésre, de akkor amúgy is többen voltunk, Kb. 2× találkozott vele, alig beszélt vele, de mégis utálta, mert csak simán létezett.

Amikor egyedüálló voltam nem vesztettem olyan barátnőt, akinek párja lett, megértettem, hogy kevesebb ideje van és van párja. Mást én sem vesztettem, csak egy barátnőt, de lehet jobb is, hogy kibújt a szög a zsákból. Mindig nekem szidta a kapcsolatban lévő barátnőit, gondolom engem meg a többieknek szidott :D

2013. júl. 31. 20:31
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Irigy szuka. Nem véletlen, hogy mindenkitől elfordul.
2013. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!