Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A Budapest 8. ker mitől...

A Budapest 8. ker mitől annyira nagyon szörnyű hely? Nem igazságos előítéleteket alkotni amiatt mert valaki ott lakik igaz?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 20:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én sokat mászkálok az Astoria-Dohány utca környékén, de semmi attrocitás nem ért. Amúgy fő túrista útvonal a fenn említett helyszín.
2013. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
1. igazad van, az turista látványosság, és a Dankó u, Magdolna u, Diószegi u és környékén jártál már?
2013. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem jártam még soha a 8. kerületben de aki csak meghallja azt hogy valaki a "8ker"ben lakik elszörnyed... :// attól még lehet vki normális nem?
2013. szept. 16. 20:51
 4/19 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne attol normalis, de az a kerulet tenyleg durva. Nekem tesom ingatlanos a nyockerben, multkor mikor lakast mutatott, leszurtak valakit fenyes nappal az utcan. Na, ezert szornyulkodik mindenki, mert egyes reszein nem elni, csak tulelni lehet.
2013. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

2es

ott lakom ahol írtad, a 8.kerben.

és nagyon jó a környék, szeretek is itt élni.

2013. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Több része is van a 8-nak, nem mind putri. Ha engem kérdezel én utálom, szerintem legalja. Érdemes elbeszélgetni az ott lakó(őshonos 8 kerben felnővő)NORMÁLIS emberkékkel. Ők egészen más körülmények közt szocializálódnak. Olyan farkastörvényes.


Attól függ egyébként te milyen ember vagy. Én "vonzom" a négereket, hajléktalanokat, romákat, akikkel alapból nem lenne bajom, addig amíg nem kezdenek el beszólogatni vagy éppen lekoptathatatlanul nyomulni. A sok lopásról nem is beszélve, ami abban a kerületben történik.


Egy jó tanács ha rám hallgatsz: ne oda költözz.

2013. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én lassan 3 éve élek a kerületben és ahogy észrevettem, két részre lehet osztani a területet, nagyjából a nagykörút mentén: a Dunához közelebb eső oldala a 8. kerület, ami a "normális", kulturáltabb része a kerületnek, a Dunától távolabb eső része a nyócker, a bajosabb része (persze nem teljesen pontos a felosztás, de közelítésnek nem rossz).
2013. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 éve élek a Diószeghyben, amikor költöztem mindenki azt mondta, hogy oda ne, meg fogom bánni. Viszont ott találtam cuki lakást, hát kivettem. Na az a rész az a nyócker, ami igazán szörnyű hely. Irodában dolgozok, nem úgy öltözök teljesen, mint a környék fattyai, ezért szinte nincs olyan nap, hogy ne kötne belém valami pattanásos suhanc cigány, pedig nem vagyok már éppen csitri. Én nem alkotok előítéletet, magamon végignézve én sem gondolnám, hogy oda megyek haza. Viszont nagyon szeretnénk elköltözni onnan, mert ami ott folyik, az eléggé idegőrlő: folyamatosan jönnek-mennek a rendőrök, cipőt is leszedve az emberről igazoltatnak, románok háborúznak, állandóan megy valami helyi mónika show, üvöltözés, alkoholisták, alkoholista hajléktalanok, akik összevesznek az ablakod alatt éppen az utolsó kortyon.. undorító környék, undorító emberek. Mint valami zombiföld.. szerintem a "bennszülöttektől" lesz szörnyű hely, akik ott születtek, ott is nőnek föl és ahogy egy előző írta, élik az életüket a farkastörvényeik szerint.
2013. szept. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok oda költözni, isten ments..
2013. szept. 17. 20:27
 10/19 anonim válasza:
Lakhely alapján tényleg nem szabad megítélni egy embert. A körúti kívüli rész némely utcája valóban szörnyű, rengeteg indián, csöves, drogos, leélt ember lakik arrafelé.
2013. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!