Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Minek féltegeti a szomszédom...

Minek féltegeti a szomszédom annyira az üres udvarát?

Figyelt kérdés

Semmi nincs az udvarában csak fű, téyleg semmi más.

De mindig lakattal lánccal összefogott kerítésen közlekedik a koöcsival ki-be. És mindig 5 percig csörög a lánccal, lakattal mikor jön, mikor meghy.

Mit félti annyira az üres udvarát? A másik szomszédomnak még kerítése sincs, csak oszlopok, simán belehet hozzá sétálni a falig, az nem félti ennyire, pedig sokkal szebb nagyobb ház.

Mit kell féltegetni az üres udvart? :D



2013. szept. 22. 19:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és van zárt garázs, riasztó a háznak, szóval nem a kocsit nem féltheti, a másik szomszédomnak a ház mellett áll a kocsija, azt előbb törnék fel...
2013. szept. 22. 19:47
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Talán mert a tulajdona és nem szeretné hogy idegenek mászkáljanak benne... Ha az övé akkor miért baj ha lakatolja??? Mindenki úgy őrzi a vagyonát ahogy akarja.
2013. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Sok közöd nincs hozzá, de úgy látszik az irigység beszél belőled!
2013. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És mégis miért menne csak úgy be egy idegen? Még sosem láttam olyat, hogy valakinek egy idegen a kerjében mászkálgat.

Tán felvernek egy sátrat a fűben? :D

Nincs közöm hozzá mit csinál, de furcsa, hogy látom hogy valaki lakat, kerítés az üres kertre, más meg semmivel nem keríti el, és sokkal jobb ház...

2013. szept. 22. 19:52
 5/12 A kérdező kommentje:

"Sok közöd nincs hozzá, de úgy látszik az irigység beszél belőled!"

Annyira tudtam, hogy lesz legalább 1 ilyen... -._' Szánalmas vagy!

2013. szept. 22. 19:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan egy füves üres telket előszeretettel használják a kutyák sétáltatására vagy csak arra hogy a napi szemetét odadobja. Gondolják üres, úgyse hiányzik senkinek sem a telek, jó lesz arra hogy a kutyák teleszarják vagy jó lesz szemétlerakóhelynek.. Na ezért is érdemes még az üres telket is elzárni..Így legalább tudják, hogy valaki tulajdona.
2013. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sátrat nem vernek, de kutyát sz@ratnak, oda járnak dugni, leteszik a szemetet stb...
2013. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát amilyen a mai közbiztonság nekem sem elég az osztop, meg mondjuk szolgalom is úgy alakul ki, hogy használják másét pl. átjárásra, aztán meg jól bejegyeztetik.


És őszintén én meg azt nem értem mi a f-szt kell kukkolni a szomszédot.

2013. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott van elásva a kalózok KINCSE !!!!!!
2013. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Kedves,nem a válaszoló szánalmas,hanem te,hogy így ilyen kérdést még felteszel.

Néz körül milyen emberek vannak,jogosan zárja le.Mi is lezárjuk pedig (és) még kutyáink is vannak.

2013. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!