Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom direkt kiönti az...

A szomszédom direkt kiönti az utca elé a vizet amiben mosogat, habzik tőle az egész árokpart. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Pedig már szóltunk érte, egy darabig megjegyezte, most elkezdte megint.

Ráadásul az ő házuk előtt nincs árok, mert betemették, már nem funkcionál csatornaként, vízelvezetőként.

A mi házunk előtt viszont még van árok, és ide önti ki, de még ez az ő felük, egy nagyon pici részen.

Én meg nyírom ott a füvet, meg fákat ültettem, hogy szép legyen. Baromi idegesítő, mintha direkt provokálni akarna.

Azt gondolja, hogy a moslék ott marad az árok feléjük eső részén, nem folyik át a miénkbe.

Ez olyan, mintha egy lábosba öntenek vizet, és azt várná, hogy csak az egyik fele teljen meg.

Ja igen, hozzáteszem, hogy mezőgazdászok, van több autójuk, traktor, kombájn, stb, gondolom be is van kötve a csatornájuk, szép házuk van...kb úgy kezelnek minket, mintha valami szemétlerakó telep lennénk. A kerítésük mellett vasak vannak végig, már barnák a növényeink tőlük.



2013. aug. 9. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem magyarázd el neki, hogy csatornázási díjat nem a csatornán végigmenő víz alapján számolják el, hanem a kiengedett vízmennyisége alapján számlázzák ki.

Vagyis nem spórol azzal semmit, ha nem a saját lefolyójába öntik, hiszen azt már amúgy is kifizette.

2013. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én először kíváncsi szoktam lenni. Miért hordod idáig, a saját házad elé a mocskot? Mit vétettem én, hogy az enyém elé is? Tényleg érdekel, nem udvariasságból kérdezem. Hát a kerítésen a rögtönzött méhtelep? Mivel érdemlem én ki ezt a kitüntetett figyelmet? Meg ugye: ezt szereted szagolni? Otthonosabb a moslékszag?


Csak elmagyarázza tán.


Ha nem, akkor folytatható az érdeklődés. Fizetni akarsz sokat a bírói döntés miatt? Kell ez neked? Ezért szült anyád, hogy ennyi eszed legyen?


Később is. Unod az életedet nagyon? Édesanyád szeret feketében járni? Oszt' tekenőt hoztál-e a belednek? :)


Egyébként simán lehet, hogy fel kéne világosítani tényleg, hogy a szennyvízen nem véletlenül nincs mérőóra. Esetleg még azt is tudtára kéne adni, hogy más is a budiba önti a darabosat, vagy beépít egy konyhamalacot és sose volt baj a mocsokkal. Ha olyan a rendszere, hogy dugul tőle, akkor egyetlen egyszer kellene rendberakni. Az a ház nem ház, ahol a padlót kell felszedni a duguláselhárításhoz, minél előbb normálisan meg kéne építeni az elvezetőt is.

2013. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A történethez hozzátartozik, hogy van egy állat férje a szomszéd nőnek, emiatt nem nagyon merek ugrabugrálni, azt tudom, hogy van vadászfegyver engedélye is, amivel rendszeresen itt szokott villogni a ház előtt, amikor télen van vadászat.

Köszi a hozzászólásokat!

2013. aug. 9. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem lő agyon... Egyébként a fegyverét töltetlenül+rettentő sok idő alatt kibogozható módon kellene utcára vinnie, egy fotó, egy bünti.
2013. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Gondolom nem lő agyon... "


Híres utolsó mondat ez.

Azért ilyen jellegű hírt olvastunk már szerintem, nem is keveset.

2013. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!