Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szekszárd mennyire számít...

Szekszárd mennyire számít kellemes városnak?

Figyelt kérdés

Milyenek a munkalehetőségek?

Plázák, bevásárlóközpontok?

Éttermek, cukrászdák?

Közbiztonság?

"Barnák" aránya?

Közlekedés?


A Google street view alapján szép, barátságos kis megyeszékhelynek tűnik, mennyire igaz ez?



2013. szept. 28. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Munkalehetőség: nagyon kevés van.

Pláza: nincs

bevásárlóközpont: egy darab Tesco, és most épül egy Interspar, és van egy Obi

éttermek, cukrászdák: azok nagyon jók, cukrászdában a Zsitvai a legjobb, isteni finom sütik vannak náluk

Barnák aránya: van a városnak egy gettó része, amit úhgy hívnak, hogy "csikágó". ot nem szabad fehérként egyedül járkálni, főleg este nem. A buszpályaudvar, vasútállomás a környező, falusi cigányok törzshelye. Mindig vannak ott feketék.

Közlekedés: A távolsági járatok nagyon jók, sűrűn jár busz Budapestre az M6-oson, és Pécsre is könnyedén el lehet jutni. A vonat már kevésbé jó. De Budapestre megy vonat és Bajára is. A helyi járatok is viszonylag jók, bár a külső tanyarészekre ritkán mennek buszok.

Szépnek szép Szekszárd, barátságosnak is az végül is, hiszen kicsi. :) De én nem laknék ott.

2013. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszoló jól írta le,de annyival kiegészíteném,hogy kinn a város szélén van a park center.gondolom tudod mi az.van ott meki is.jaa a buszpályaudvaron vagy annak közelébe nem szabad rágyujtani mert a ''barnák'' előszeretettel kéregetnek.jaa és sok a hajléktalkan a busz-és vonatállomáson.plusz parkba előszeretettel végeznek önkielégítést.amúgy jó hely 3 évig odajártam középsuliba
2013. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan rossz hely. Oda járok most suliba, és eddig nem volt problémám a buszpályaudvaron lévő 'barnákkal', meg a többivel, el lehet kerülni őket. Szépnek szép a város, a Prométheusz park stb..:) Estefelé kivilágítva nagyon jó volt sétálgatni az utcákon a barátnőimmel. A cukrászda a legjobb, oda sűrűn beszoktunk ülni, a Zsitvait nagyon tudom ajánlani.:) El szoktunk néha menni korizni is, van ott egy koripálya, ha esetleg érdekel. Összességében jó hely Szekszárd, bár én sem laknék azért ott. (:
2013. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!