Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő szeptember elején?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő szeptember elején? Milyen az idő akkor? Pont kellemes, napos, nem kánikulás, de meleg időt szeretnénk kifogni. Mikor kell elkezdenünk szervezni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szeptember eleje két hete volt, nem emlékszel milyen idő volt??


sajnos nem lehet tudni egyébként sem, áprilisban is lehet fagy, január is lehet enyhe. Szeptember eleje lehet esős, hideg de meleg is. Senki nem fogja tudni neked megjósolni h mi lesz jövő ilyenkor

2013. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az időjáráshoz mindig nagy szerencse kell.Egyszer voltam szeptemberi esküvőn,akkor kabát nélkül is el voltunk napközben,este a vacsi egy sátorban volt,ott konkrétan fáztam,amikor ültem,úgyhogy kabátban ettem a vacsorát.Ezt nem lehet előre kiszámolni,reménykedni lehet,hogy nem lesz nagyon esős,borongós,olyan igazi őszi idő.
2013. szept. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te komolyan úgy gondolod, hogy mi megtudjuk jósolni, hogy jövőre melyik szeptemberi hétvége lesz napos, nem kánikulás? :D
2013. szept. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Bátyáméknak 6 éve október elején volt az esküvőjük, kánikula volt. Nekem harisnya nélkül melegem volt. Hajnalban ugyan már kellett harisnya, de nem fáztam pánt nélküli ruhában. A mi esküvőnk tavyl július közepén volt. Napközben jó idő volt, bár picit hűvösebb mint a báytáméknál, éjjel pedig kifejezetten hideg. Nagyon fáztam.
2013. szept. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van itt az oldalon ezernyi jós, őket kérdezd. Vagy eltalálják, vagy nem.
2013. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!