Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debrecenben olcso szallast...

Debrecenben olcso szallast keresek ismerosomnek. Idekell utazniuk Budapestrol par hetre, mert 2hetes kisbabajuka itt mutik meg. Minnel olcsobb annal jobb lenne! Segitetek? :|

Figyelt kérdés

2013. okt. 9. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A Kenézyben vagy a Klinikán műtik? A Klinikához közel van a Sport Hotel. Keress rá, nem tudom az árát annyira de közel van a Klinikákhoz. A kenézy kórház közelében meg van egy apartman amiben van egy pár szoba azt is meg lehet nézni, vagy a Malom Hotel, az is a Kórháztól 5 percre található.
2013. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszii..:)utananezek..ugy tudom hogy a kenezybe hoztak:|
2013. okt. 11. 06:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor a Kenézyhez az az apartman a legjobb. A Malom Hotel baromi drága az én tárcámnak. Most adták át bő 2 hete a szállót egy régi műemlék malom épületében van.

Az apartman nevét nem tudom bocsi!

2013. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat igen. .most az a lenyeg nekik h minnel olcsobb legyen...es alberletet nem tudsz valahol arra??:)
2013. okt. 12. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudok :S
2013. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!