Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik a kedvenc városotok...

Melyik a kedvenc városotok Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ahol a legszívesebben laknátok vagy laktok, ahová a legszívesebben jártok.


És miért az, mi tetszik benne, mit szerettek ott?



2013. okt. 14. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a főváros, Budapest. Laknák ott szívesen, mert van éjjel is bolt és ha megkívánok valamit, akkor meg tudom venni. Alapból pedig, nagyon szeretem a zajos területeket. Lehet szabadabban mozogni, sétálni, bővebbek a könyvtárak, bővebb kínálatúak az üzletek...stb!
2013. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Nyíregyháza.

Egyszerűen az a környék az álmom. Oda akartam menni főiskolára is (nem jött össze).

Egyszerűen kellemes, szép város. Meg úgy egész Szabolcs megye kellemes vidék.

2013. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2: Én ott születtem. Közel is lakom hozzá. Nagyon szép az a hely is tényleg. :) A sétálóutca a mindenem :)
2013. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszprém:)
2013. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pécs, Sopron, Győr. Mert szépek, barátságosak, nyugodtak, otthonosak. Én Budapesten lakom, az említett városokban csak nyaralás címén jártam, egyébként a fővárost is kedvelem, legalábbis egyes részeit. De az említett városok olyan családiasak, békések, tisztább a levegő, rendezettebb az egész város (majdnem az egész).
2013. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elsősorban Sopron, Veszprém, Pécs.


Nekem alap, hogy legyenek a környéken jó kiránduló helyek, és ez alatt erdős, hegyes vidéket értek, alföldi városokat eleve kizáróm, mint lehetséges lakhelyet. Az is nagyon fontos, hogy ne legyen élhetetlenül nagy és zsúfolt, mint Budapest, de legyen meg minden áru és szolgáltatás, amire hétköznap szükségem van, ami viszont a 10-20 ezres kisvárosokban nincsen meg. Legyenek normális iskolák is, és az sem árt, ha maga a város is szép. Ami miatt nincsen számomra tökéletes város az országban, az a munkahelyek, mert nagyrészt csak Budapesten lehet munkát találni.

2013. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Győr, Pécs. Ennek a két városnak nagyon jó hangulata van.

Még sok helyen nem jártam, de ide mindig szivesen megyek. :-) Sok program, sok ember, kulturált programkínálat. Győr, különösen télen tetszik.

2013. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Segítek ha tudok válasza:
Én Debrecenbe mennék. Nagyon hangulatos és szép város. De szeged se rossz.
2013. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Budapest,mert itt vannak a kedvenc helyeim,és itt nőttem fel.
2013. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem sorrend.

De Vác,

Veszprém

Baja

Miskolc

Eger

2021. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!