Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Amerika, vagy Anglia?

Amerika, vagy Anglia?

Figyelt kérdés
Ki melyiket szereti? Oszinten mondom nekem nincs sok bajom Angliaval, de nagyon erdekes, hogy egyes dolgok emberi sorsokat alakitanak. PL: En Angliaba akartam koltozni de CSAK azert nem tettem, mert imadok vezetni imadom az autokat, es hat Anglia.... nagyon nem szeretem a bal oldali kozlekedest. Komolyan ez volt az egyetlen ok, amiert nem ott kotottem ki. Es az angol akcentus az hanyinger de siman belejottem volna az nem volt olyan nagy gond mint a masik. Pedig istenemre mondom imadom az angol tajakat az eso illatat es azt a dogos europai beutest. Hianyzik europa es ezert haragszom egy csoppet Angliara... egy hibaja van, NA DE MILYEN??? :D

#Amerika #Anglia #bal oldali kozlekedes
2013. nov. 20. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem Amerika minden álmom.

Csak az a gond, hogy míg Angliába szabadon ki lehet menni bármikor, addig Amerikába nagyon bonyolult - szinte lehetetlen - kiköltözni. :(

2013. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hazassagot kotve kijuthatsz. Ez az egyetlen ut... Sok sikert kivanok, mert valaha nekem is csak egy alom volt. Es ma mar minden percben elem is azt. Ha nekem sikerult hidd el neked is fog!!!
2013. nov. 20. 10:59
 3/10 anonim ***** válasza:

De én nem akarok érdekházasságot, arra nem lennék képes. :(

Inkább zöldkártyalottózóm.

2013. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam. Gyere ki 3 honapra nezz meg mindent, es lehet meg talalod eleted parjat. A zold lotto meg szerintem eselytelen..
2013. nov. 20. 11:18
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Amerikától herótom van, egyszerűen olyan idióták ott az emberek

ünnepek előtt a bevásárlóközpontok nyitásakor agyontapossák egymást, lövöldözni kezdenek mindenféle gyerekes veszekedés miatt...

Anglia szimpatikus csak utálom az esőt :D

2013. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kimennék én szívesen bármikor három hónapra. Na, majd, ha lesz pénzem... :)
2013. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hunbula ***** válasza:
Amerika, egy férfi miatt aki nagyon megdobogtatja a szívem és vissza akarom kapni. Bár az sem lenne nagy baj ha nem az ő hazájában élnénk, én őt akarom így is, úgy is.
2013. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Frigg ***** válasza:

Amerika :) Én is itt élek.


23/N

2013. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Engem Amerika sosem vonzott kint eles szempontjabol,max csak egy nyaralasig ez meg is tortent!Eltem par orszagban Europan kivul is de Angliaban kotottem ki!Itt sem akartam sokaig maradni,de itt talaltam meg a parom,ha nem igy alakult volna mar nem lennek itt!!
2013. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én jelenleg Angliában élek. Amerika sosem vonzott, hogy kiköltöznék. Viszont szívesen eltöltenék pár hetet ott is.

Egyébként azért lett Anglia, mert idő pont jó nekem, ugyanis a szemem egyáltalán nem bírja a túlzott napsütést, tehát napos országok kizárva voltak. Másik, hogy a tájak hangulata volt ami magával ragad. Vezetni nem tudok, így a bal oldali közlekedésre csak gyalogosként kell figyelnem.

2013. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!